جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • مقالات
  • آموزش نحوه تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام

آموزش نحوه تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام

اگر از کاربران اینستاگرام هستید احتمالا این سوال برای شما مطرح شده که آیا این امکان وجود دارد که بتوان فهمید افراد چه زمانی در این پلتفرم آنلاین هستند و نحوه تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام به چه صورت است؟ با استفاده از راه حل ها و روش هایی می توان فهمید که سایر کاربران این پلتفرم چه مدت زمانی در اینستاگرام فعالیت داشته و آنلاین بوده اند. در این آموزش از نمایندگی اپل با روش های ساده تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام آشنا می شویم.

تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرا

این مطلب جذاب را از دست ندهید : آموزش بازیابی پیام های اینستاگرام

روش های مختلف تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام

تشخیص این که افراد چه زمانی و برای چه مدتی در اینستاگرام آنلاین بوده اند از چند روش ساده امکان پذیر است. اما با این حال قبل از آن باید این نکته را در نظر گرفت که تنها در صورتی امکان تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام وجود دارد که خود کاربران به شما این اجازه را داده باشند. اگر کاربران در بخش تنظیمات حساب کاربری شان این طور تنظیم کرده باشند که کسی نتواند آنلاین بودن آنها را تشخیص دهد، شما نمی توانید آنلاین بودن یا نبودن کاربران را ردیابی کنید. حتی اگر خود شما نیز گزینه  Activity Status را غیر فعال کرده باشید نمی توانید آنلاین بودن دیگران را ببینید. در صورتی که این اجازه وجود داشته باشد می توان از دو روش ساده زیر آنلاین بودن کاربران مورد نظر را تشخیص داد:

  • تشخیص آنلاین بودن کاربران از طریق دایرکت اینستاگرام
  • تشخیص آنلاین بودن کاربران از طریق لایو اینستاگرام

تشخیص آنلاین بودن کاربران از طریق دایرکت اینستاگرام

یکی از ساده ترین گزینه ها برای تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام بررسی دایرکت آنهاست. برای این منظور شما باید از قبل با کاربر مورد نظر در دایرکت اینستاگرام چت کرده باشید. در این صورت می توانید وارد منوی چت های اینستاگرام شده و با ورود به صفحه چت، آنلاین بودن آنها را تشخیص دهید. اگر کاربر مورد نظر شما آنلاین باشد شما یک دایره سبز رنگ را در کنار عکس پروفایل او مشاهده می کنید. در صورتی که در کاربر مورد نظر در حال حاضر آنلاین نباشد، می توانید بر اساس عبارتی که نشان می دهد آخرین بار چه زمانی کاربر مد نظر شما آنلاین بوده، آخرین بازدید او را متوجه شوید. برای مثال اگر نوشته باشد Active 1 hours ago، به این معنی است که کاربر مورد نظر یک ساعت قبل در اینستاگرام فعالیت داشته و آنلاین بوده است.

این مقاله کاربردی را از دست ندهید : چگونه مشکل آپدیت نشدن برنامه های آیفون را رفع کنیم؟

تشخیص آنلاین بودن کاربران از طریق لایو اینستاگرام

گزینه دیگری که می توانید از آن برای تشخیص آنلاین بودن افراد در اینستاگرام کمک بگیرید، لایو اینستاگرام است. چه زمانی که خود کاربر مورد نظر لایو بگذارد و چه زمانی که خودتان لایو بگذارید، می توانید تشخیص دهید که چه کسی آنلاین است. زمانی که شما یک ویدئوی لایو در اینستاگرام می گذارید لیستی از فالوورها نمایش داده می شود که می توانید افراد آنلاین را شناسایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید