اشتراک گذاری

تعمیر تاچ آیفون

تعمیر تاچ آیفون یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اپل است که با استفاده از قطعات اورجینال و توسط مجرب ترین کارشناسان انجام می پذیرد. دارندگان دستگاههای آیفون می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اختلال، شکستگی و ناکارآمدی در تاچ دستگاه خویش به مرکز تعمیر تاچ آیفون مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این قطعه را دریافت نمایند. تعمیر تاچ آیفون در این مرکز پس از طی مراحل عیب یابی آغاز شده و تا بازیابی کیفیت اولیه ادامه خواهد داشت.

تعمیرات تاچ آیفون در این مرکز بسته به نوع اشکال پیش آمده، نرم افزاری و یا سخت افزاری خواهد بود که این امر پس از بررسی دستگاه و عیب یابی آن مشخص خواهد شد.

تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی آیفون اپل

نحوه تعمیر تاچ موبایل اپل

روش های بسیاری برای تعمیر تاچ موبایل اپل وجود دارد که بسته به شدت خرابی و علت آن متفاوت هستند. به عنوان مثال اگر مختل شدن عملکرد این بخش به دلیل فعال بودن یک برنامه خاص باشد، باید آن برنامه را حذف کنید. در صورت شکستن ال سی دی نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی آیفون خواهد بود که تاچ نیز همراه با آن تعویض می شود. همچنین توصیه می کنیم که اگر با اختلال در عملکرد تاچ گوشی مواجه شدید، یکبار دستگاه را خاموش و روشن کنید؛

معمولا بعد از این کار مشکل برطرف می شود. به عنوان آخرین راه حل نرم افزاری، باید به ریست فکتوری اشاره کنیم. از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس از طریق منوی تنظیمات، دستگاه را به تنظیمات کارخانه باز گردانید. اگر با ریست فکتوری هم مشکل برطرف نشد، باید برای تعمیر تاچ آیفون از تکنسین های مجرب تعمیرات موبایل اپل کمک بگیرید.

هزینه تعمیر تاچ آیفون

هزینه تعمیر تاچ آیفون معمولا بالاست. به این دلیل که تاچ به ال سی دی متصل است و برای تعویض تاچ، باید نمایشگر را به طور کامل تعویض کرد. نمایشگر گران ترین قطعه تبلت و موبایل است و مسلما تعمیر یا تعویض آن هزینه بالایی دارد. با این حال اگر مشکل نرم افزاری باشد و نمایشگر و خود تاچ آسیب ندیده باشند، مسئله با یک سری اقدامات ساده برطرف شده و نیاز به هزینه بالا نیست. در مجموع برای تعیین هزینه تعمیر تاچ گوشی اپل، باید تا عیب یابی کامل آن صبر کنید.

راهکارهایی برای تعمیر تاچ گوشی اپل

بهتر است پیش از اقدام تخصصی برای تعمیر تاچ آیفون، مصرف رم گوشی را بررسی کنید. با این کار، مطمئن می شوید که مسئله یا ایراد نرم افزاری وجود دارد یا نه. باید ببینید کدام برنامه ها بیشتر از همه اجرا می شوند و استفاده از آنها را کاهش دهید.

همچنین روش دیگر برای رفع مشکل کار نکردن تاچ آیفون، کالیبره کردن نمایشگر است. برای این کار می توانید چند فرمان حرکتی را در اجرا کنید تا سرعت عملکرد تاچ افزایش پیدا کند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل اپل مشمول گارانتی و ضمانت است و تا بازیابی کیفیت اولیه دستگاه ادامه خواهد داشت.

تعمیر تاچ آیفون

تعویض تاچ موبایل اپل

در صورتی که ال سی دی شکسته باشد و یا مشکل تاچ مربوط به سخت افزار گوشی باشد، امکان تعمیر تاچ آیفون وجود ندارد. در این شرایط باید با تعویض تاچ موبایل اپل، امکان استفاده مجدد از این بخش را فراهم کرد. بیشتر گوشی های اپل، تاچ و ال سی دی مشترک دارند!

به این معنی که تاچ در آنها به ال سی دی متصل است. این یعنی برای تعویض تاچ آیفون باید نمایشگر را به طور کامل تعویض کرد. با توجه به قیمت بالای صفحه نمایش های اورجینال، باید مبلغ قابل توجهی برای تعویض تاچ گوشی apple پرداخت کنید.

تعویض تاچ ال سی دی آیفون

اقداماتی که جهت تعمیرات تاچ آیفون در نمایندگی تعمیرات اپل انجام می پذیرد بسته به نوع اشکال پیش آمده، نرم افزاری و یا سخت افزاری خواهد بود که این امر پس از بررسی دستگاه و عیب یابی آن مشخص خواهد شد. در صورتی که اشکال پیش آمده نرم افزاری باشد با برخی دستکاری های ابتدایی در بخش تنظیمات، اشکال پیش آمده مرتفع شده و دستگاه شروع به کار خواهد کرد. اما در صورتی که اشکال پیش امده سخت افزاری باشد –یعنی دستگاه از دست شما افتاده باشد و صفحه نمایش آن دچار ترک و شکستگی شده باشد- کارشناسان ما در مرکز تعمیر تاچ آیفون اقدام به تعویض آن می نمایند.

تعویض تاچ آیفون، تعمیر صفحه نمایش آیفون، تعویض قاب و فرم گوشی آیفون و مواردی از این دست برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر تاچ آیفون است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و توسط کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد.

مشکلات تاچ گوشی اپل

از کار افتادن تاچ، رایج ترین مشکلی است که عملکرد این بخش گوشی را مختل می کند. در این حالت، ال سی دی موبایل روشن بوده و تصاویر صفحه نمایش به صورت کامل نشان داده می شوند، اما فرمان های لمسی اجرا نمی شوند.

در مواردی اما ممکن است صفحه کیبورد در هنگام تایپ عمل نکند یا در حین اسکرول کردن، صفحه دچار وقفه یا لرزش های خفیف شود. ghost touch هم مشکل دیگری است که در صورت مشاهده آن باید اقدام به تعمیر تاچ آیفون کنید. این عبارت یعنی تاچ، بدون هیچ گونه لمسی واکنش نشان داده و کار می کند.

تعویض تاچ آیفون

نکات مهم پس از تعمیر تاچ گوشی اپل

رعایت برخی نکات مهم پس از تعمیر تاچ گوشی سبب می گردد تا دارنده دستگاه از درستی تعمیرات اِعمال شده بر روی دستگاه مطمئن گردد. بنابراین در صورتی که آیفون شما نیز دچار اشکال شده و حال، پس از تعمیر، قصد تحویل گرفتن آن را دارید به نکات زیر که توسط کارشناسان مرکز تعمیر تاچ آیفون عنوان شده اند، توجه فرمایید:

  1. پس از تعمیر تاچ آیفون عملکرد لمسی تمام قسمت‌‌های تاچ گوشی‌تان را چک نمایید.
  2. یک تصویر تمام مشکی را در گوشی خود به نمایش بگذارید. دقت کنید تمام صفحه‌نمایش یک‌دست مشکی باشد تا اگر پیکسلی سوخته باشد، متوجه شوید و از تعمیرکننده درخواست تعویض مجدد و یا تعمیر تاچ آیفون مجدد کنید.
  3. آیفون خود را در حالت روشن در دست بگیرید و به جهت افقی (چپ و راست) بچرخانید. در حین این کار زاویه دید گوشی خود را بسنجید و به کیفیت تصویر دقت نمایید. (پنل‌های نامرغوب و ارزان قیمت در این حالت افت کیفیت خود را با تغییر رنگ تاچ و صفحه نمایش نشان می‌دهند).

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی اپل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و به دست تیمی از مجرب ترین و متعهدترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد. تعمیر تاچ آیفون تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز است و شما کاربران گرامی جهت آشنایی با سایر خدمات ارائه شده در نمایندگی اپل می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید. در بخش زیر واحدهای تعمیرات اپل معرفی گشته اند.

5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید