اشتراک گذاری

تعمیرات ال سی دی آیفون

تعمیرات ال سی دی آیفون یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های انجام شده در نمایندگی تعمیرات اپل است که متقاضیان آن، می توانند با حضور در این مرکز آن را دریافت نمایند. در صورتی که به آیفون مورد استفاده‌تان، ضربه سنگینی وارد شده و صفحه نمایش آن دچار شکستگی و ترک‌های شدیدی گشته است، می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات آیفون سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیرات LCD آیفون خود را دریافت نمایید.

در تعمیر ال سی دی آیفون آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد میزان خرابی پیش آمده در صفحه نمایش است. بدین معنا که اگر ضربه وارد شده به آیفون تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی آیفون نخواخد بود و تنها گلس آیفون تعویض می شود. اما اگر ضربه وارد شده سنگین بوده و تاچ و ال سی دی دستگاه را نیز دچار خرابی و شکستگی کرده است لازم است تا تعمیرات ال سی دی آیفون نیز بر روی دستگاه پیاده گردد.

تعویض و تعمیرات ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون زمانی ضروری است که ایراد وارد شده به  صفحه نمایش گوشی شدید بوده و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض LCD آیفون باشد. در این شرایط کارشناسان ما در مرکز تعمیر ال سی دی آیفون پس از بررسی دستگاه و شناسایی مدل آن، اقدام به تهیه ال سی دی سازگار با دستگاه در صورت امکان ال سی دی اورجینال دستگاه- نموده و اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیرات ال سی دی آیفون را آغاز می نمایند.

شایان ذکر است اقدامات لازم جهت تعویض ال سی دی آیفون صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد شد. تلاش می شود تا حتی الامکان تعویض ال سی دی گوشی اپل، با استفاده از صفحات اورجینال شرکتی که به صورت جداگانه خریداری شده و یا از اوراق سایر دستگاههای معیوب تهیه شده اند- انجام می پذیرد. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ال سی دی آیفون پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان گذاشته و با اتمام تعمیرات، دستگاهی کامل و بی عیب و نقص به شما تحویل می دهند.

تعویض ال سی دی موبایل اپل

اگر شکستگی در صفحه نمایش آیفون به شکل بدی باشد، قطعا راه دیگری جز تعویض ال سی دی آیفون نمی‌ماند. با اینکه این راه گران تمام می‌شود، اما شاید در برخی موارد به تعویض کلی گوشی بیارزد. به هر حال اگر قرار به تعویض یا تعمیر شد بهترین کاری که می‌توان انجام داد مراجعه به یکی از مراکز استاندارد و مجاز در حوزه تعمیرات آیفون اپل است. اگر تصمیم دارید تلفن هوشمند خود را به جایی غیر از نمایندگی بسپارید حتما از معتبر بودن و کار بلد بودن آن مطمئنن شوید. توجه داشته باشید که مراجعه به مراکز مجاز و استانداردی که زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند، خیال شما را از دریافت خدماتی مطمئن و استاندارد مطمئن می سازند.

مرکز تعمیرات آیفون یکی از مجموعه های مجاز و استانداردی است که تمامی خدمات خویش از جمله خدمات مرتبط با تعویض و تعمیرات ال سی دی آیفون را – به همراه گارانتی و ضمانت ارائه می نماید. در آخر به این نکته توجه کنید که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. در نگه داشتن تلفن هوشمند خود حداکثر تلاش لازم را به کار گیرید، زیرا با هر خط و خالی که روی آن می‌افتد از قیمت فروش آن (اگر روزی قصد فروشش را داشته باشید) کاسته می‌شود.

تعویض ال سی دی آیفون

هزینه تعویض ال سی دی آیفون اپل

هزینه تعویض ال سی دی موبایل اپل  ، با توجه به قیمت قطعه جدید متفاوت است. نمونه های اورجینال، کمیاب و البته گران قیمت هستند؛ اما بالاترین کیفیت را دارند و عملکرد بی نقص گوشی را تضمین می کنند. با توجه به حساسیت های محصولات این برند، به هیچ عنوان نمی توان از نمایشگرهای متفرقه در انواع iPad استفاده کرد.

تیم تعمیر آیفون  در نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران، تلاش خود را  روی تعمیر ال سی دی موبایل اپل   متمرکز می کنند. اما در صورت نیاز به تعویض این قطعه، حتما از نمونه اورجینال استفاده می کنند.

فیلم آموزش تعویض گلس ال سی دی موبایل اپل   

اگرچه تعمیر ال سی دی موبایل اپل  و تعویض این قطعه هزینه بر است، گاهی آنقدر خوش شانس هستید که این قطعه آسیب ندیده باشد! در این شرایط خود ال سی دی آسیب ندیده و تنها گلس شکسته است. گلس، لایه محافظی است که در کارخانه، روی  نمایشگر چسبانده شده است. زمانی که آیفون  ضربه خورده یا زمین می افتد، گلس جلوی شکستن صفحه نمایش را می گیرد.

در این صورت نیازی به تعویض ال سی دی موبایل اپل   نیست و تنها با تعویض گلس می توان با گوشی کار کرد. البته دقت کنید که با توجه به این که گلس لایه محافظ ال سی دی است، لازم است که تعویض آن با دستگاه ها و تجهیزات ویژه انجام شود. برای تعویض گلس نمایشگر موبایل اپل  ، باید از تجهیزاتی همچون سپراتور، سیم فولادی، دستگاه فریز (برای گوشی هایی با نمایشگر منحنی) چسب OCA برای نصب گلس جدید، حلال چسب ال سی دی، دستگاه لمینیتور، دستگاه فشار باد و دستگاه حباب گیر استفاده کرد.

چه موقع اقدام به تعویض نمایشگر موبایل اپل کنیم؟

در بیشتر موارد، امکان تعمیر ال سی دی موبایل اپل   وجود ندارد و باید این قطعه را تعویض کرد. گاهی حتی یک ضربه یا فشار خفیف، باعث شکستن این قطعه می شود. ممکن است صفحه نمایش به طور کامل بشکند یا بر اثر آبخوردگی، بسوزد. گاهی نمایشگر به دلیل فشاری که به آن آمده، تصاویر را درست نشان نداده یا خطوط سبز رنگ در آن ظاهر می شوند. خرابی مدار پاور و دیگر قطعات می توانند موجب خرابی نمایشگر و مختل شدن عملکرد این قطعه شوند. در چنین شرایطی نیاز به تعویض ال سی دی موبایل اپل   است تا کاربر بتواند مجددا بدون ایراد از این دستگاه استفاده کند.

نحوه تعویض صفحه نمایش آیفون apple

عملیات تعویض ال سی دی آیفون  اپل به ترتیب زیر انجام می شود:

 • خاموش کردن موبایل اپل
 • باز کردن پیچ های پایین آیفون (کنار درگاه شارژ)
 • گرم کردن نمایشگر با دستگاه های مخصوص این کار
 • ایجاد شکاف بین شاسی و نمایشگر با استفاده از اسپاتول
 • باز کردن صفحه نمایش آیفون (درست مثل یک کتاب)
 • باز کردن کانکتورهای قطعات مختلف (باتری، فلت، سنسورها و …)
 • جداسازی کابل فلت موبایل اپل  
 • جداسازی صفحه نمایش از شاسی
 • بیرون آوردن بلندگوی داخلی
 • جدا کردن صفحه نمایش آسیب دیده و نصب ال سی دی جدی
 • بستن تمامی کابل ها، کانکتورها و اتصالات مطابق قبل

تعمیرات آیفون

تعمیرات آیفون اپل‌  در این مرکز پارت مجزایی را به خود اختصاص داده و تمامی عملیات مرتبط با آن با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین تکنولوژی های این حوزه انجام می پذیرد. تعمیرات آیفون اپل در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن می رسد و دستگاه تعمیر شده نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آن به صفر می رسد.

(خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی است) در صورتی که شما نیز دارنده یکی از مدلهای آیفون هستید اما این دستگاه در حال حاضر دچار عیب و نقص گشته می‌توانید جهت دریافت تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه، نیر سرویس تعمیرات ال سی دی آیفون، به مرکز تعمیرات آیفون اپل مراجعه نمایید.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش نظیر خدمات مرتبط با تعمیرات ال سی دی آیفون را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در نمایندگی اپل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و به دست تیمی از مجرب ترین و متعهدترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد.

نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد. برخی از ویژگی های نمایندگی اپل عبارتند از: روحیه بالای همکاری، تصمیمات تیمی و گروهی، بکارگیری به روزترین ابزار جهت تعمیر و ترمیم، استفاده از پیشرفته ترین متدها جهت عیب یابی صحیح دستگاه، تعهد به کیفیت خدمات و …. . در بخش زیر واحدهای تعمیرات اپل معرفی گشته اند.

5/5 (3 امتیاز)