جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی اپل در شیراز

یکی از دغدغه‌های کاربران محصولات اپل، نبود نمایندگی رسمی از این برند در ایران است؛ نمایندگی‌ای که در صورت نیاز به خرید محصولات اپل و یا دریافت خدمات پس از فروش بتوان به آن مراجعه کرد. این امر یعنی نبود نمایندگی اپل در ایران سبب شده تا کاربرانی که قصد خرید یکی از محصولات اپل را دارند یا به دلیل بروز اشکال در دستگاه اپل مورد استفاده‌شان قصد تعمیر آن دستگاه را دارند، ناچار به حضور در مراکز سطح شهر گردند.

کاربران عزیز دستگاه‌های اپل ساکن در شهر شیراز، در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و فروش محصولات اپل می‌توانند با نمایندگی اپل در تهران تماس گرفته و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. این نمایندگی در تلاش است تا با ارائه کلیه خدمات مورد نیاز به کاربران عزیز ساکن در شهرستان‌ها، نقصان مربوط به نبود نمایندگی اپل در شیراز و سایر استان‌های کشور را رفع نمایند. شایان ذکر است جهت آسودگی خاطر دریافت کنندگان سرویس‌ها، کلیه خدمات ارائه شده مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی اپل در شیراز

مرکز تخصصی نمایندگی اپل در شیراز

کلیه مراکزی که در حال فعالیت به عنوان نمایندگی اپل در شیراز هستند، اگر چه مراکزی مجاز هستند، اما هیچ‌ یک از آنها نمایندگی رسمی اپل نیستند. دلیل این امر نیز آن است که کمپانی اپل تابحال اجازه راه‌اندازی هیچ‌گونه نمایندگی را در کشور ما نداده است.

نمایندگی اپل با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. این نمایندگی در تلاش است تا با ارائه کلیه خدمات مورد نیاز به کاربران عزیز ساکن در شهرستان‌ها، نقصان مربوط به نبود نمایندگی اپل در شیراز و سایر استان‌های کشور را رفع نمایند.

نمایندگی فروش اپل در شیراز

کاربران عزیز دستگاه‌های اپل که ساکن در شهر شیراز هستند، می‌توانند تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های اپل را از  اپل در تهران دریافت نمایند. دستگاه‌های اپل معمولا در تمامی فروشگاه‌های مرتبط با فروش محصولات الکترونیکی عرضه می‌گردند. لیکن اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که حساسیت ویژه‌ای بر روی خرید کالای اصل و اورجینال از نمایندگی‌های رسمی هستید، می‌توانید از طریق تماس با نمایندگی فروش اپل در تهران دستگاه خود را سفارش داده و در محل دریافت نمایید.

شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی اپل، چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر مشمول گارانتی و ضمانت است تا دریافت کنندگان خدمات دغدغه‌ای از باب کیفیت خدمات و پشتیبانی پس از فروش محصولات اپل را نداشته باشند. در صورت وجود هر گونه تردید، در انتخاب دستگاه و یا نیاز به راهنمایی‌ها و اطلاعات تخصصی در ارتباط با دستگاه‌های اپل می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی اپل تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. برخی از خدمات قابل دریافت در نمایندگی اپل در شیراز عبارتند از: فروش آیفون، آیپد، مک بوک، آی مک و … .

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد.

از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.