جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر باتری آیپد اپل

تعمیر باتری آیپد اپل ، زمانی انجام می شود که این قطعه مثل قبل کار نکرده و روند شارژ تبلت را مختل کرده باشد. به طور کلی پس از گذشت مدتی، عمر مفید باتری گوشی های هوشمند و  تبلت ها کاهش پیدا کرده و دیگر عملکرد اولیه را ندارد. از طرفی عواملی همچون نوسانات برق و نفوذ رطوبت یا ضربه خوردن نیز ممکن است منجر به بروز مشکلاتی در کار باتری شوند. نکته مهم این است که باتری با اغلب بخش های تبلت در ارتباط است و معیوب بودن آن ممکن است سایر قطعات را نیز در معرض خرابی قرار دهد. مقاله پیش رو حاوی نکات و موارد کاربردی راجع به تعمیر باتری آیپد اپل است. چنانچه متوجه بروز ایرادهایی در عملکرد این قطعه شدید، می توانید برای تعمیر یا تعویض آن از کارشناسان مجرب تعمیر  تبلت در نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر باتری آیپد اپل

دلایل خرابی باتری تبلت اپل

پیش از تعمیر باتری آیپد، بد نیست بدانید که این قطعه به چه دلایلی آسیب می بیند. اگر تبلت شما ضربه بخورد، ممکن است باتری صدمه ببیند. همچین در صورت آبخوردگی آیپد، باتری جزو اولین قطعاتی است که آسیب دیده و حتی ممکن است از کار بیفتد. شارژ نادرست و استفاده از شارژرهای متفرقه هم اقدام نادرست دیگری است که به شدت به باتری آسیب می زند. در نهایت، تمامی باتری های به کار رفته در تبلت ها و گوشی های هوشمند،  عمر مفید مشخصی دارند و پس از گذراندن این مدت، رفته رفته رو به فرسودگی و خرابی می روند.

این مقاله را از دست ندهید: دلیل شارژ نشدن آیپد چیست؟

خدمات تخصصی مرکز تعمیر باتری آیپد اپل

  • احیا باتری تبلت اپل
  • تعویض سلول باتری تبلت
  • شوک دادن به باتری تبلت (پس از عیب یابی باتری)
  • تست باتری در مرکز تعمیر باتری تبلت اپل
  • تغییرات در تنظیمات دستگاه جهت کاهش مصرف انرژی
  • کالیبره کردن باتری تبلت اپل در نمایندگی مجاز اپل
  • نصب نرم افزار جهت بهینه سازی مصرف انرژی
  • عیب یابی دستگاه، شارژر، مدار شارژر، کابل و …

پیشنهاد سایت: چرا آیپد روشن نمی شود؟

نشانه‌های خرابی باتری آیپد اپل

خرابی باتری تبلت اپل نشانه‌هایی دارد که به ما کمک می‌کنند بروز این اشکال در دستگاه را هر چه سریع‌تر تشخیص دهیم و جهت تعمیر باتری تبلت اپل خود اقدام نماییم. برای مثال اگر تبلت مورد استفاده ما در طول روزهای اخیر نمی‌تواند شارژ دریافتی را به خوبی نگه دارد و یا اصلا شارژ نمی‌شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در باتری آن بوجود آمده باشد.

البته این نشانه‌ها در صورتی دال بر خرابی باتری خواهند بود که مکرراً و در دفعات متعدد مشاهده شوند. به عبارتی دیگر اگر یکی از نشانه‌ها، تنها یک بار، در تبلت شما ظاهر شد نمی‌توان به قطع گفت که اشکال پیش آمده به دلیل خرابی باتری تبلت است.

برخی دیگر از نشانه‌هایی که در صورت تکرار و تداوم می‌توانند علامتی برای خرابی باتری تبلت باشند عبارتند از: خاموش شدن ناگهانی و خودبخودی تبلت، هنگ کردن تبلت، به هم ریختگی تنظیمات ساعت و تاریخ و در نهایت خالی شدن سریع شارژ دستگاه. توصیه می شود در صورت مشاهده هر یک از این موارد، جهت بررسی دستگاه و دریافت خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر باتری آیپد اپل به نمایندگی مجاز اپل مراجعه نمایید.

تعویض باتری آیپد اپل

تعویض باتری آیپد اپل یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های سخت افزاری ارائه شده در نمایندگی اپل است که توسط تیمی از مجرب ترین کارشناسان انجام می پذیرد. کارشناسان ما در واحد تعویض باتری آیپد اپل، دستگاه تحویل داده شده به این مرکز را، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزاتِ عیب یابی بررسی کرده و در صورت محرز شدن خرابی باتری، اقدامات لازم جهت تعویض آن را آغاز می نمایند.

در تعویض باتری آیپد اپل تلاش می شود تا از نمونه اورجینال و شرکتی آن استفاده شود؛ در غیر اینصورت اصل نبودن باتری تبلت حتما با صاحب دستگاه در میان گذاشته شده و در صورت رضایت وی تعویض می گردد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر آیپد اپل منحصر به تعمیر قطعات نیست و سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با تعمیر انواع تبلت اپل را شامل می‌گردد.

شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات آپید اپل، از جمله خدمات مرتبط با تعمیر باتری آیپد اپل، مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی مجاز اپل

حتما شما نیز می دانید که کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است از این رو هیچ مرکزی نمی تواند مدعی باشد که نمایندگی رسمی اپل را دارا است. نمایندگی مجاز اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان به آنها ارائه نماید.

به عبارتی دیگر نمایندگی تعمیرات محصولات اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند و دستگاه آنها در حال حاضر دچار خرابی و نقص گشته است. چنین کاربرانی می توانند با مراجعه به نمایندگی مجاز اپل تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید