دلیل شارژ نشدن آیپد چیست؟ ترفندهای حل مشکل شارژ نشدن آیپد

سوالات متداول

مطمئناً شما هم در شرایطی که شارژ آیپدتان تمام شده است و به دلیل نداشتن شارژر یا پاور بانک دستتان توی پوست گردو مانده است، گیر افتاده‌اید. اما بدتر از این شرایط زمانی است که شارژر یا پاور بانک دارید اما هر چقدر تلاش می‌کنید تا آیپد خاموش شده را شارژ کرده و روشن کنید موفق نمی‌شوید. عوامل متعددی از خرابی کابل شارژ گرفته تا خرابی شارژر، خرابی باتری و خرابی سوکت شارژ آیپد، دلیل شارژ نشدن آیپد هستند که تصمیم داریم در ادامه این مطلب به بررسی هر یک از این عوامل و ترفندهای حل مشکل شارژ نشدن آیپد بپردازیم.

دلیل شارژ نشدن آیپد چیست؟

ترفندهای حل مشکل شارژ نشدن آیپد

دلیل شارژ نشدن آیپد

تعمیرات حرفه‌ای آیپد تنها در نمایندگی رسمی اپل

فرقی نمی‌کند که آیپد شما دچار مشکلات نرم‌افزاری شده باشد یا سخت‌افزاری، به هر حال می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیرات اپل بسپارید اما چگونه؟ شما هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز مراجعه کنید و آیپد خود را جهت تعمیرات به تعمیرکاران نمایندگی رسمی اپل بسپارید و هم می‌توانید آیپد معیوب شده خود را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات آیپد در تهران ارسال کنید. تعمیرکاران نمایندگی اپل پس از دریافت این دستگاه آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کرده و به درب منزل شما ارسال می‌کنند.

جدا از این روش‌ها برای استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی آیپد اپل، می‌توانید از خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محل نیز توسط این مرکز استفاده کنید. هم اکنون می‌توانید در همین وب سایت درخواست خود را مبنی بر استفاده از این خدمات ثبت کنید تا کارشناس مربوطه به درب منزل شما اعزام شده و دستگاه معیوب شده را از شما تحویل بگیرد. سپس آن را به واحد تعمیرات نمایندگی اپل منتقل کرده و پس از تعمیرات حرفه‌ای آیپد، این دستگاه را در درب منزل به شما تحویل دهد.

Rate this post

مطالب مرتبط