اشتراک گذاری

گیر کردن روی لوگوی اپل

اگر شما هم جز دسته کاربران آیفون هستید و با مشکل گیر کردن روی لوگوی اپل برخورد کرده اید ، در این مقاله می توانید با نحوه ی  برطرف کردن این مشکل آشنا شوید.گیر کردن روی لگوی اپل ، معمولا پس از انجام بروزرسانی و یا یک کرش رخ می دهد . در چنین مواردی کاربر یک صفحه سیاه با لگوی اپل را مشاهده میکند .

زمانی که کاربر با این صحنه مواجه شود ، گیر کردن روی لوگوی اپل اتفاق افتاده است . وقتی این اتفاق رخ می دهد کاربر هیچ دسترسی به دیگر ویژگی های آیفون ندارد . به همین منظور قصد داریم به بررسی گیر کردن آیفون روی لوگوی اپل و راه های برطرف کردن ان بپردازیم .

گیر کردن روی لوگوی اپل

علت گیر کردن روی لوگوی اپل

عواملی که موجب گیر کردن روی لوگوی اپل میشوند عبارتند از :

  •  شایع ترین  دلیل آن میتواند وجود یک مشکل در طول بروزرسانی نرم افزاری سیستم ایفون شما باشد .
  •  معمولا دیوایس هایی که جیلبریک شده اند ، مشکلاتی در رابطه با جیلبریک آنها ، یک توییک نصب شده است . و یا نصب یک برنامه از طریق سیدیا بسیار در آنها مشهود می باشد
  •  بر روی ایفون هایی که نسخه بتای سیستم عامل iOS  نصب شده است ، معمولا بروز مشکلات متعدد شایع است . این امر در نهایت منجر به از کار افتادن دیوایس میگردد .
  •  به ندرت ممکن است که یک مورد اشتباهی در سخت افزار دیوایس قرار داشته باشد که منجر به بروز چنین مشکلاتی شود.

چگونه مشکل گیر کردن آیفون روی لوگوی اپل را برطرف کنیم؟

راههای رفع مشکل گیر کردن روی لوگوی اپل بدین شرح میباشد :لازم به ذکر است ، چنانچه این مشکلات (گیر کردن روی لوگوی اپل) مربوط به مسائل سخت افزاری و یا جیلبریک باشد ، رفع نخواهد شد . در صورت بروز هر گونه مشکل با تکنسین های تعمیر موبایل اپل تماس بگیرید.

 ریستور و بازگردانی ایفون به کمک DFU :

 از دیگر روش های کاربردی ، استفاده از حالت DFU برای بازگردانی و ریستور کردن ایفون می باشد . در این روش تمامی اطلاعات شما در ایفون حذف خواهند شد . بنابراین پیش از انجام اینکار باید از ایفون خود بصورت دستی نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید .

 نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل رادر بخش های مختلف راه اندازی کرده است . به عنوان مثال کاربران آیفون برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد تعمیرات آیفون مراجعه نمایند . بدیهی است از این طریق کارشناسان تمامی دقت و توجه خود را معطوف به ریکاوری یک محصول مینمایند . همین امر موجب افزایشبازدهی کار مجموعه نیز میگردد . کارگاههای نمایندگی رسمی اپل به ابزارآلات مدرن و درجه یک تجهیز شده است .

متخصصین این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن وبه روز بهترین خدمات ریکاوری را به کاربران خود ارئه می دهند .همچنین هزینه تعمیرات در تعمیرات اپل با مناسبترین قیمت  وبر اساس نرخ اتحادیه از کاربران دریافت می شود . چنانچه با مشکل گیر کردن روی لوگوی اپل مواجه شدید میتوانید به نمایندگی رسمی اپل مراجعه نمایید . امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتی درخور موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم نماییم .

Rate this post