اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون راهکاری برای آندسته از کاربرانی است که به هردلیل، عکس، مخاطبین و فایل های موجود در دستگاه تلفن شان را از دست داده اند و حال نیازمند آنها شده اند. حذف ناخواسته اطلاعات در بین کاربران امر بسیار شایعی است. این اتفاق ممکن است برای هر فردی رخ دهد.

اگر از کاربری آیفون‌های اپل هستید و با این مشکل مواجه شده‌اید، توصیه می‌کنیم راهکارهای ارائه شده در بخش زیر جهت بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون را از دست ندهید. احتمالا با انجام روش‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شده است شانسی برای بازیابی اطلاعات حذف شده از حافظه آیفونتان خواهید داشت. در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی و بازیابی اطلاعات پاک شده از روی iphone به شکلی همه جانبه، می توانید به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه نمایید. کارشناسان ما در این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات حوزه ریکاوری، نظیر pc3000 تمامی داده ها و اطلاعات شما را بازیابی می کنند.

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون با آی کلود

پیش از راهنمایی شما برای بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون با آی کلود بهتر است با کاربرد آیکلود آشنا شویم. آی کلود در واقع موسیقی، عکس ها، نرم افزارها، مدارک، تقویم و مواردی از این دست را با استفاده از سرویس ابری شرکت اپل و فضایی که به شما اختصاص داده شده استف ذخیره می کند. iCloud کاربردی شگفت انگیز با نرم افزارهایی معروف همچون Mail و iCal در مک و Microsoft outlook در کامپیوتر های شخصی متفرقه دارد.

شما میتوانید در مواقع دور از خانه و هنگامی که دسترسی به هیچ کدام از دستگاههای iOS تان ندارید ، تقویم خود ، ایمیل شخصیتان و دفترچه تلفن خود را در icloud.com و از هرکامپیوتری بیابید. حال که با کاربرد آی کلود آشنا شدیم راه حل موجود جهت بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون با استفاده از آی کلود را بررسی می کنیم:

ابتدا به سایت آی کلود (iCloud.com) مراجعه کنید و سپس با وارد کردن مشخصات اپل آیدی (Apple ID) وارد اکانت آی کلود خود شوید.

مانند عکس زیر به بخش تنظیمات یا همان Settings مراجعه کنید.

بازگرداندن اطلاعات پاک شده از روی آیفون

در بخش زیرین صفحه گزینه‌ای با عنوان Restore Files موجود است. با کلیک بر روی این گزینه به بخش بازیابی فایل در آیکلود منتقل می‌شوید. دقت کنید که تنها فایل‌هایی در این لیست موجود هستند که بیشتر از ۳۰ روز از حذف آن‌ها نگذشته باشد.

بازگردانی اطلاعات پاک شده از روی آیفون

در کنار هر فایل یک باکس کوچک وجود دارد. فایل‌هایی که تمایل به بازیابی آن‌ها را دارید انتخاب کنید. بدین منظور بر روی باکس موجود در کنار نام فایل‌ها کلیک نمایید تا تیک انتخاب آنها فعال شود. سپس بر روی گزینه بازیابی فایل ها یا همان  Restore File(s) کلیک نمایید.

اگر با یک صفحه پاپ آپ جدید به منظور تایید فرآیند بازیابی اطلاعات از روی آیفون از طریق آی کلود (iCloud) روبرو گشتید، گزینه بازیابی یا Restore را برگزینید. با انجام این عمل فرآیند بازیابی فایل مورد نظر از طریق آی کلود (iCloud) شروع می گردد. پس از این کار کافی است تا اکانت آی کلود شما با دستگاه‌های آی او اسی یا مک‌بوکی که از آن استفاده می‌کنید همگام‌سازی گردد. بدین صورت فایل‌های انتخابی بازیابی خواهند شد.

روش های دیگر بازگردانی اطلاعات پاک شده آیفون

برنامه FonePaw iPhone Data Recovery هم مانند اکثر برنامه‌هایی که با هدف ریکاوری برای آیفون‌های اپل طراحی شده‌اند به سه شیوه مختلف امکان بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون را برای کاربر فراهم می‌کند. استفاده از سرویس ذخیره‌سازی ابری iCloud، استفاده از ابزار iTunes و استفاده مستقیم از حافظه داخلی آیفون سه روشی هستند که در برنامه یا نرم افزار FonePaw iPhone Data Recovery ارائه شده و شما می‌توانید بنا به شرایط خود از آن‌ها استفاده کنید.

اگر از سرویس iCloud یا ابزار iTunes به منظور بک‌آپ‌گیری از محتوای آیفونتان استفاده می‌کردید بدون تردید با استفاده از دو گزینه مرتبط با این دو موضوع قادر خواهید که اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی نمایید. اما اگر از این دو قابلیت استفاده نمی‌کنید، تنها گزینه موجود استفاده از قابلیت اسکن حافظه داخلی آیفون توسط برنامه FonePaw iPhone Data Recovery است. در صورت نیاز به خدمات تخصصی مرتبط با ریکاوری و بازیابی اطلاعات می توانید به مرکز تعمیرات اپل، پارت ریکاوری اطلاعات مراجعه نمایید.

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

کارشناسان ما در نمایندگی اپل با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی کمپانی اپل به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. بازیابی اطلاعات پاک شده از روی آیفون تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز است. جهت آشنایی با دیگر خدمات ارائه شده به معرفی واحدهای تعمیرات اپل در بخش زیر مراجعه نمایید.

3.5/5 (2 امتیاز)