جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ

اگر از کاربران ساعت های اپل هستید، حتما می‌دانید که در اولین راه‌اندازی، اپل واچ از شما درخواست می‌کند برخی اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. اطلاعاتی که اپل واچ از کاربر درخواست می‌کند معمولا شامل مواردی چون سن، قد و وزن هستند. وارد کردن این اطلاعات و ثبت آنها بدان منظور انجام می‌شود که اپل واچ بتواند با استفاده از اپلیکیشن‌های سلامتی و ورزشی، به صورت بهینه، فرایند فعالیت‌های بدنی کاربر را تشخیص و ردیابی کند.

در این میان، بسیاری از کاربران در راه اندازی اولیه، تمایلی به ارائه این اطلاعات ندارند. چرا که واحدهای ارائه شده برای این اطلاعات، بر اساس واحدهای رایج در میان کاربران ایرانی نیستند. با این حال وارد کردن این اطلاعات برای کاربران اجباری است و درست انجام ندادن آنها سبب تأخیر در راه‌ندازی اپل واچ می‌گردد. کاربرانی که در راه‌اندازی اولیه، این اطلاعات را وارد نمی‌کنند، می‌توانند با بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ، این اطلاعات را در دستگاه ثبت کنند.

البته بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ ممکن است برای گروه دیگری از کاربران نیز ضروری گردد. کاربرانی که تغییراتی در وزن و قد انها به وجود آمده نیز باید برای تغییر این اطلاعات در اپل واچ اقدام کنند.

بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ

آموزش بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ

کاربرانی که به هر دلیل قصد بروز رسانی اطلاعت شخصی در اپل واچ را دارند می‌توانند با دنبال کردن مراحل زیر جهت این کار اقدام نمایند. کاربرانی که در حین این کار با مشکل مواجه شدند می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

1. برای بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ ابتدا وارد اپلیکیشن Watch در آیفون گردید.

2. به سمت پایین سوایپ کنید و گزینه Health را بزنید

3. از قسمت بالا، گزینه Edit در سمت راست را بزنید.

4. از طریق این بخش جهت تغییر و بروز رسانی اطلاعات شخصی خود اقدام نمایید.

5. پس از اعمال تغییرات گزینه Done را بزنید و از اپلیکیشن خارج شوید.

6. با طی مراحل فوق بروزرسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ انجام شده و ثبت خواهد شد.

تعمیرات اپل واچ

کاربران محترم اپل واچ می‌توانند در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و سرویس در ارتباط با این دستگاه به مرکز تعمیرات اپل واچ مراجعه نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان ارائه دهند. شایان ذکر است در بخش مقالات همین وبسایت مقالات متعددی در ارتباط با اپل واچ ها وجود دارد که کاربران می‌توانند با مطالعه آنها اطلاعات و دانش شخصی خود در ارتباط با این دستگاه‌ها را افزایش دهند.

برخی از مقالات موجود در این باره شامل مواردی چون آموزش ضبط کردن صدا با اپل واچ، معرفی قابلیت Nightstand اپل واچ، آموزش سینک کردن اپل واچ Pair شده با آیفون جدید و مقاله پیش رو با عنوان آموزش بروز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ می باشد.

نمایندگی اپل

یکی از دغدغه‌های کاربران محصولات اپل در ایران، نبود نمایندگی رسمی از این برند در ایران است؛ نمایندگی‌ای که در صورت نیاز به خرید محصولات اپل و یا دریافت خدمات پس از فروش بتوان به آن مراجعه کرد. این امر –یعنی نبود نمایندگی اپل در ایران- سبب شده تا کاربرانی که قصد خرید یکی از محصولات اپل را دارند یا به دلیل بروز اشکال در دستگاه اپل مورد استفاده‌شان قصد تعمیر آن دستگاه را دارند، ناچار به حضور در مراکز سطح شهر گردند؛ مراکزی که دریافت خدمات فروش و تعمیر از آنها یک ریسک بزرگ به شمار می آید زیرا غالب کارشناسان حاضر در این مراکز تعهدی در قبال مشتری و پاسخگویی به وی ندارند.

جهت رفع این نقصان، نمایندگی اپل در ایران اقدام به راه‌اندازی یکی از برترین مجموعه‌های تعمیر و فروش محصولات اپل، کرده است. به عبارتی دیگر نمایندگی اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که قصد خرید و یا تعمیر یکی از دستگاه های اپل را دارند. نمایندگی اپل در ایران اگرچه مدعیِ بودن یک نمایندگی رسمی نیست اما مدعی بودن یک مجموعه استاندارد، متعهد و با کیفیت است.