جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ضبط کردن صدا با اپل واچ

اگرچه بسیاری از علاقمندان به دنیای فناوری اپل واچ‌ها را در بدو ورود به دیده‌ی تردید می‌نگریستند، اما کمپانی تولید کننده این محصول یعنی اپل، بار دیگر توانست اکوسیستم نرم‌افزاری کم‌نظیری را برای این محصول پدید آورد و آن را بدل به یکی از پرفروش‌ترین و موفق‌ترین‌ها سازد. در حال حاضر کاربران بسیاری به جای استفاده از ساعت‌های معمولی، از اپل واچ های هوشمند اپل استفاده می‌کنند و به واسطه‌ی این دستگاه‌ها، دنیای جدیدی از فناوری را به روی خود گشوده‌اند.

اپل واچ ها قابلیت‌های بی‌شماری دارند که البته این قابلیت‌های بی‌شمار برای تمامی کاربران شناخته شده نیستند. برای مثال بسیاری از کاربران اپل واچ از وجود قابلیت و امکان ضبط صدا از طریق این ساعت هوشمند آگاهی ندارند و نمی‌دانند که می‌توانند با استفاده از ساعت هوشمند خود صدای اطراف را ضبط کنند. ضبط کردن صدا با اپل واچ به همان کیفیتی امکان‌پذیر است که در آیفون انجام می‌شود.

اگر از کاربران اپل واچ هستید و از قابلیت های موجود در این گجت آگاهی ندارید توصیه ما به شما جستجوهای اینترنتی و مطالعه درباره‌ی امکانات این دستگاه است. با این کار شما خواهید توانست بیشترین استفاده ممکن از اپل واچ را داشته باشید و از کار با آن لذت ببرید. کارشناسان تعمیرات اپل واچ در این مقاله چگونگی ضبط صدا در اپل واچ را به شما آموزش خواهند داد.

ضبط کردن صدا با اپل واچ

برای ضبط کردن صدا با اپل واچ به چه برنامه‌ای نیاز است؟

برای ضبط کردن صدا با اپل واچ نیاز به دانلود و نصب یک برنامه در اپل واچ است. دلیل این امر نیز آن است که کمپانی اپل برنامه مرتبط با قابلیت نصب صدا را به صورت پیش فرض بر روی اپل واچ قرار نداده است. بنابراین کاربرانی که تمایل به ضبط صدا با اپل واچ دارند می‌بایست ابتدا نرم افزار مربوط به این کار را دانلود و نصب نمایند. 

خوشبختانه این اپلیکیشن در اپ استور به صورت رایگان ارائه شده است و کاربران می‌توانند به صورت ویژه آن را برای ساعت هوشمند خود نصب کنند. کاربران اپل واچ می‌توانند به اپ ستور رفته و برنامه‌ی Voice Recorder , voice memo را جستجو، دانلود و نصب نمایند. پس از این کار می‌توان با دنبال کردن مراحل درج شده در بخش آتی، کار ضبط کردن صدا با اپل واچ را انجام داد.

آموزش ضبط کردن صدا با اپل واچ

برای ضبط صدا با اپل واچ کافی است مراحل درج شده در بخش زیر را دنبال نمایید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در طی مراحل زیر می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

  1. از سینک بودن اپل واچ و آیفون مطمئن شوید.
  2. از طریق آیفون خود وارد اپ استور شوید و اپلیکیشن مربوط به ضبط صدا با نام Voice Recorder , voice memo را جستجو کرده و نصب نمایید.
  3. اپلیکیشن Voice Recorder , voice memo را در اپل واچ باز کنید و اقدام به ضبط صدا کنید.
  4. نکته: صدای ضبط شده توسط این اپلیکیشن به طور مستقیم در آیفون دخیره می‌شود. بنابراین در صورت خاموش بودن آیفون امکان ذخیره کردن صدای ضبط شده وجود ندارد.