جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مک بوک در کرج

کاربران محترم برای تعمیر مک بوک در کرج و سایر مناطق استان البرز می توانند به   نمایندگی اپل در کرج  مراجعه کنند. این مرکز یکی از شعبه های نمایندگی مرکزی اپل بوده و تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران مک بوک های اپل را ارائه می کند. کاربران برای خرید مک بوک، هزینه های زیادی را پرداخت می کنند. این دستگاه ها از سری دستگاه های گران قیمت اپل محسوب می شود. به همین دلیل موضوع تعمیرات مک بوک نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

در صورتی که تعمیرات بدون شناخت از مک بوک و بدون دانش کافی انجام شود، کاربر متحمل هزینه های زیادی خواهد شد و چه بسا مشکلات دستگاه برطرف نشده و مشکلات دیگری نیز به آن افزوده شود. نمایندگی اپل با علم به این موضوع و درک مسائل مورد بحث در این زمینه، واحدی تخصصی و مجهز راه اندازی کرده تا کاربران بتوانند باکیفیت ترین خدمات را از آن دریافت کنند. در این مرکز، با عیب یابی صحیح و دقیق مک بوک، ایرادات آن شناسایی شده و مناسب ترین راهکار برای رفع مشکلات فنی به کار گرفته می شود. در ادامه برخی از خدمات این مجموعه را معرفی خواهیم کرد.

تعمیر مک بوک در کرج

خدمات تعمیر مک بوک در کرج

مک بوک همانند سایر لپ تاپ ها از قطعاتی نظیر مادربرد، ال سی دی، رم، حافظه داخلی، گرافیک، سی پی یو، کیبورد و چندین قطعه دیگر تشکیل شده است. هر یک از این قطعات ممکن است روزی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا کنند. خدمات تعمیر مک بوک در کرج نیز، تعمیر و تعویض این قطعات به علاوه رفع مشکلات نرم افزاری مک بوک است. به طور کلی این خدمات شامل موارد زیر می شود:

  • تعمیر مادربرد مک بوک
  • تعمیر ال سی دی مک بوک
  • تعمیر کیبورد مک بوک
  • رفع مشکلات مدار شارژ مک بوک
  • بروز رسانی سیستم
  • تعمیر چیپ های شمالی و جنوبی مادربرد مک بوک
  • رفع مشکل بوت نشدن مک بوک
  • تعمیر اسپیکر مک بوک
  • تعویض رم مک بوک
  • تعمیر و بازیابی هارد مک بوک
تعمیر لپ تاپ اپل در کرج

تعمیر اسپیکر مک بوک در کرج

اسپیکر بخشی از سیستم صوتی مک بوک است. این قطعه از قطعات داخلی دستگاه است و هنگام پخش فایل های صوتی و ویدئویی، صدای دریافتی از مادربرد و کارت صدا را پخش می کند. اگر این قطعه دچار مشکل شود، شما صدایی را از مک بوک دریافت نکرده و یا صدای غیرواضح و بی کیفیتی را دریافت می کنید.

در صورت  خرابی اسپیکر مک بوک، شما می توانید از طریق جک 3.5 میلی متری، صدای دستگاه را در اسپیکرهای جانبی بشنوید اما برای شنیدن صدا از طریق خود مک بوک، باید بلندگو را تعمیر یا تعویض کنید. در این زمینه دو حالت کلی قابل تصور است. ابتدا اینکه اتصالات اسپیکر به مادربرد معیوب بوده که در این صورت با تعویض اتصالات مشکل برطرف می شود. حالت دوم نیز خرابی و فرسودگی اسپیکر است. در این صورت کارشناسان تعمیر مک بوک در کرج ، بلندگوی دستگاه را تعویض می کنند.

تعمیر کیبورد مک بوک در کرج

یکی از بخش های مک بوک که بیشترین استفاده از آن می شود، کیبورد است. شما برای وارد کردن اطلاعات، بازی کردن، تایپ کردن و غیره، مدام با کیبورد در ارتباط بوده و با آن کار می کنید. این موضوع فرسودگی کلیدهای کیبورد و احتمالاً از جا کنده شدن آنها را به دنبال دارد.

در این صورت برای استفاده مجدد از مک بوک خود ناچار به  تعمیر صفحه کلید مک بوک  هستید. تعمیر کیبورد بستگی به میزان آسیب دیدگی آن دارد. در صورتی که آسیب های وارد شده به برد و تمامی کلیدهای کیبورد باشد احتمال تعمیر آن وجود نداشته و باید این قطعه تعویض شود.

نمایندگی مک بوک در ایران

نمایندگی مک بوک در ایران تخصصی ترین خدمات را در بخش های فروش و پس از فروش به کاربران ارائه می نماید. نظر به متفاوت بودن محصولات اپل نسبت به دیگر برندها، این مرکز نیز مطابق با استانداردها و الگوهای کمپانی اپل، بخش تعمیرات مک بوک را به پیشرفته ترین تجهیزات مجهز کرده است.

همچنین جهت ارائه خدماتی شایسته نام کمپانی اپل، در این مرکز تنها تکنسین هایی به گزینش درآمده اند که آشنایی کامل با ساختار محصولات اپل داشته و از مدرک بین المللی تعمیر مک بوک برخوردار هستند. این نمایندگی با احترام به حقوق مشتریان و علاقمندان به محصولات اپل، تنها هدف خود را خدمات رسانی به موقع و باکیفیت به کاربران می داند.