جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آموزش نصب کالاف دیوتی موبایل روی گوشی آیفون

یکی از بازی های بسیار محبوب در دنیا، بازی کالاف دیوتی است که توسط کمپانی معروف Activision طراحی شده است و کاربران بسیاری زیادی از این بازی روی کامپیوتر و کنسول بازی خود استفاده می کنند. در ابتدا این بازی تنها در کامپیوتر و کنسول بازی قابل اجرا بود. اما اخیرا یک نسخه از این بازی مخصوص آیفون نیز طراحی شده است که کاربران می توانند با نصب کالاف دیوتی روی آیفون از این بازی بسیار محبوب لذت ببرند.

با این حال برخی کاربران در استفاده از این بازی روی گوشی آیفون خود با محدودیت هایی مواجه اند که دلیل آن هم تحریم های اپل است. در نتیجه آنها نمی توانند این بازی را مستقیما از اپل استور دانلود کرده و آن را روی گوشی خود نصب نمایند. بنابراین آنها باید از ترفند دیگری برای نصب این بازی روی گوشی آیفون خود استفاده کنند. در این مقاله از نمایندگی اپل می خواهیم برای آن دسته از کاربران اپل که برای نصب کالاف دیوتی روی آیفون خود از اپ استور با محدودیت مواجه اند روشی جایگزین را آموزش دهیم.

آموزش نصب کالاف دیوتی موبایل روی گوشی آیفون

نصب کالاف دیوتی روی آیفون از طریق آی اپس

برای دانلود بازی کالاف دیوتی دو گزینه وجود دارد. در صورت امکان ترجیحا باید این بازی را از اپ استور دریافت و دانلود کرد. اما برای کاربران ایرانی آیفون که با محدودیت مواجه اند، گزینه جایگزین برای دانلود این بازی، دانلود آن از آی اپس یا اپل استور ایرانی است.

این برنامه جایگزین این امکان را به کاربران آیفون می دهد تا بدون دردسر و نیاز به اپل آیدی برنامه های مورد نظر خود از جمله بازی کالاف دیوتی را دانلود و نصب کنند. کافی است وارد این برنامه شوند و بعد از جست و جوی نام بازی کالاف دیوتی، آن را دریافت کرده و آن را نصب کنند. در نهایت نیز با دنبال کردن مراحل نصب کالاف دیوتی روی آیفون، از این بازی جذاب با گرافیک فوق العاده ای که دارد لذت ببرند.

اجرای بازی کالاف دیوتی در گوشی آیفون

بعد از نصب کالاف دیوتی روی آیفون برای استفاده از آن باید وارد برنامه بازی شد و آن را اجرا کرد. برای استفاده از این بازی دو گزینه پیش روی شماست؛ هم می توان به عنوان کاربر مهمان وارد بازی شد و از آن استفاده کرد و هم این که در صورت داشتن حساب کاربری فیسبوک یا اکتیوژن، از برنامه بهره برد. اگر از حساب اکتیوژن یا فیسبوک استفاده کنید می توان مراحل مختلف بازی را هم در گوشی و هم در سایر دستگاه ها مانند تبلت ادامه داد.

اجرای بازی کالاف دیوتی در آیفون

نکته مهم در خصوص استفاده از بازی کالاف دیوتی در گوشی آیفون این است که برای اجرای آن باید حتما به اینترنت دسترسی داشته باشید، چرا که این بازی حالت آفلاین ندارد. در گوشی نیز می توان از کنترلر و دسته استفاده کرد یا این که یک سری تنظیمات و کنترل ها را در بازی اعمال کرد. برای مثال می توان از حالت های مختلف تیراندازی در بازی استفاده کرد یا این که میزان حساسیت به لمس را در آن تغییر داد. حتی در گوشی آیفون کاربران می توانند سطح کیفیت گرافیکی بازی کالاف دیوتی را نیز تغییر دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید