اشتراک گذاری

محل ذخیره فایل های دانلود شده در گوشی آیفون کجاست؟

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون روش های مختلفی دارد که در ادامه مطلب آنها را به شما آموزش می دهیم. تقریبا همه کاربرانی که از اندروید به ios مهاجرت می کنند، برای دسترسی به فایل هایی که دانلود کرده اند با مشکلاتی مواجه هستند. اما گوشی های اپل، اپلیکیشنی به نام Files دارند که در آن می توان فایل های دانلود شده را به راحتی پیدا کرد. آیفون دارها پس از عرضه آی او اس 13 توانستند برخی از فایل های وب را در گوشی خود دانلود کنند.

 اما این محتواها کجا ذخیره می شوند و چطور می توان به آنها دسترسی پیدا کرد؟ در ادامه روش ها و مراحل دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون را به شما آموزش می دهیم. برای دریافت راهنمایی تخصصی و مشاوره رایگان با نمایندگی اپل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون با استفاده از برنامه Files

یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن انواع محتوای دانلود شده در گوشی آیفون، استفاده از برنامه Files است. این برنامه حتی امکان مخفی کردن عکس ها و فیلم ها را نیز برای شما فراهم می کند. البته اگر از نام فایل و محل دانلود آن اطلاع نداشته باشید، برای دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون با مشکل مواجه خواهید شد.

برای دانلود کردن یک فایل در Files، باید گزینه Download را در منو انتخاب کنید. بد نیست بدانید که فایل های معمولی در تب Browse در پوشه Downloads موجود در My iPhone قابل دسترسی هستند. برای دیدن فایل هایی که به تازگی دانلود کرده اید هم باید از تب Recents کمک بگیرید.

پیدا کردن فایل های دانلود شده در آیفون با استفاده از برنامه Files

اطلاع از محل ذخیره دانلودهای سافاری در آیفون

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون به محتوایی که از طریق سافاری دانلود شده هم مربوط می شود. اگر فایلی را در Safari دانلود کرده اید، وارد تنظیمات این مرورگر شوید. سپس در انتهای صفحه، گزینه Downloads را انتخاب کنید. با این کار صفحه جدیدی باز می شود که در آن از محل ذخیره فعلی مطلع می شوید. همچنین در این بخش می توانید محل ذخیره شدن فایل های دانلود شده را تغییر دهید تا حافظه گوشی هم نظم بیشتری داشته باشد.

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون

دسترسی به موزیک های دانلود شده در آیفون

دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون شامل فایل های موسیقی هم می شود. به طور کلی موزیک هایی که در آیفون دانلود می کنید، در Apple Music ذخیره نمی شوند؛ اما اگر آنها را از آیتونز خریداری کرده و یا از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر به گوشی اضافه کرده باشید، می توانید موسیقی ها را در اپ موزیک ذخیره کنید.

پس اگر موسیقی های مورد نظرتان را از یکی از این دو روش ذخیره کرده اید، اپل میوزیک را باز کنید و به تب  Libraryبروید تا به آنها دسترسی داشته باشید. در غیر این ‌صورت باید برای دسترسی به موزیک های دانلود شده در آیفون هم به پوشه Downloads اپ Files مراجعه کنید.

دسترسی به موزیک های دانلود شده در آیفون
5/5 (1 امتیاز)