جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • افشاگر خوش ‌سابقه از عرضه مک بوک تاشدنی ۲۰٫۵ اینچ در سال ۲۰۲۵ خبر می ‌دهد

افشاگر خوش ‌سابقه از عرضه مک بوک تاشدنی ۲۰٫۵ اینچ در سال ۲۰۲۵ خبر می ‌دهد

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط یک افشاگر خوش سابقه، می توان تا سال 2025 منتظر عرضه مک بوک تاشدنی 5/20 اینچ بود. یک مک بوک با سایز نمایشگر 5/20 اینچی چیزی است که هنوز در برند اپل وجود نداشته اما بر اساس این گزارش ها این احتمال وجود دارد که تا سال 2025 با تلاش ها و برنامه هایی که در شرکت اپل در حال انجام است، این کمپانی بزرگ بتواند به چنین هدفی دست یابد.

با این که این ادعا مدت هاست که وجود دارد و حتی یک سال پیش هم راس یانگ به تولید این مک بوک اشاره کرده بود اما به نظر می رسد امسال اپل بیشتر به تحقق چنین ادعایی نزدیک تر شده است. تا پیش از این یانگ مدعی بود که قرار است اپل نمایشگری 20 اینچی را تولید کند اما اکنون هدف روی صفحه نمایش 5/20 اینچی متمرکز شده است.  اگر نیاز به مشاوره رایگان یا خدمات تخصصی دارید، با نمایندگی اپل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

مک بوک تاشدنی 5/20 اینچی

مک بوک تاشدنی 5/20 اینچی با قابلیت تا شدن 90 درجه ای

مثل همیشه کمپانی اپل تمرکز زیادی روی تولید مک بوک های تاشدنی داشته و دارد. بر اساس اطلاعات موجود اپل می خواهد این مک بوک تاشدنی را به نحوی طراحی کند که بتوان آن را تا زاویه 90 درجه تا کرد. زمانی که این مک بوک را تا می کنید نمایشگر آن در قسمت پایینی کیبورد مجازی متصل به دستگاه نمایش داده خواهد شد.

البته در کنار این کیبورد مجازی می توان از یک کیبورد فیزیکی نیز برای مک بوک تاشدنی 5/20 اینچی استفاده کرد. با این حال هنوز تمام چیزی که در خصوص این مک بوک وجود دارد در حد یک ادعاست و برای بررسی بیشتر آن باید تا دو سال دیگر منتظر ماند و دید آیا اپل موفق به طراحی و تولید این مک بوک خواهد شد یا خیر.