جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر برد آیفون 6

تعمیر برد آیفون 6 از خدمات فوق تخصصی نمایندگی اپلِ مرکز سخت افزار ایران می باشد. با توجه به حساسیت و پیچیدگی گوشی های آیفون، مرکز سخت افزار ایران با گردآوری زبده ترین تکنسین ها و پیشرفته ترین تجهیزات، نمایندگی تعمیرات اپل در کشور را راه اندازی کرده است. با توجه به نیازهای گسترده و متنوع کاربران در خصوص تعمیر دستگاه آیفون خود، تأسیس این نمایندگی توانسته گره از مشکلات بسیاری از مشتریان اپل باز کند. دیرزمانی مشتریان مجبور بودند برای تعمیر برد آیفون به مراکز غیرمعتبر مراجعه کنند.

در بسیاری از موارد نه تنها مشکل آیفون آنها حل نشد بلکه مشکلات دیگری نیز در برد به وجود آمده و نهایتاً مجبور به تعویض آن شدند. اینک با ایجاد نمایندگی معتبر اپل، تعمیر برد آیفون 6 به صورت کاملاً تخصصی و دقیق صورت می گیرد. اصولاً خرابی مادربرد آیفون 6 اپل به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. این برد شامل آی سی ها و قطعات دیگری است و در صورتی که هرکدام از آنها با مشکل مواجه شود در عملکرد تمام این قطعات اختلال ایجاد خواهد شد. در ادامه مطلب مهمترین دلایل خرابی برد ایفون 6 و نحوه تعمیر آن را بررسی می کنیم.

چه عواملی تعمیر برد آیفون 6 را به دنبال دارد؟

عوامل مختلفی ممکن است موجب خرابی برد آیفون 6 و تعمیر آن شوند. شاید یکی از اصلی ترین دلایل وارد شدن ضربه به گوشی باشد. ضربه تحت هر شرایطی می تواند به برد دستگاه آسیب برساند. افتادن گوشی، برخورد یک شی سنگین با آیفون و کوبیدن گوشی به در و دیوار همگی آسیب های مخربی بر روی برد آیفون 6 به جا می گذارند. آب خوردگی نیز از عواملی است که شما را مجبور به تعمیر برد آیفون 6 می کند. آب و رطوبت نه تنها برد گوشی بلکه در تمامی دستگاه های الکترونیکی، باعث اتصال الکتریکی شده و آن را با مشکل مواجه می کند.

همچنین خرابی برد آیفون 6 می تواند به دلیل فرسودگی آن یا قطعات نصب شده روی آن باشد. البته این موضوع کمتر اتفاق می افتد مگر آنکه سال ها از ساخت گوشی گذشته باشد و یا اینکه از دستگاه به طرز غیراصولی استفاده شود. در هر صورت شما برای تعمیر برد ایفون 6 نیاز به متخصصان مربوطه در این زمینه دارید. نمایندگی تعمیرات اپل تعمیر برد دستگاه شما را با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا انجام می دهد.

علائم خرابی برد آیفون 6

وجود هر مشکل در گوشی می تواند نشان دهنده یک یا چند ایراد سخت افزاری در دستگاه باشد. از آنجا که برد آیفون 6 اصلی ترین قطعه گوشی بوده و تمامی قطعات دیگر در ارتباط با این برد عمل می کنند، بنابراین نشانه های متعددی برای خرابی برد گوشی وجود دارد. از مهمترین علائم ایراد در برد گوشی آیفون 6 اپل می توان به غیرفعال شدن گزینه وای فای، روشن نشدن دستگاه، داغ شدن بیش از حد گوشی، شارژ نشدن دستگاه، عمل نکردن صفحه نمایش، از دست دادن سیگنال ها، کار نکردن دوربین، بلندگو و میکروفون دستگاه و … اشاره کرد. البته برای تعمیر برد آیفون 6 اپل، کارشناسان فنی ابتدا آن را عیب یابی کرده سپس اقدام به تعمیر قسمت آسیب دیده می کنند. در صورت مشاهده هر یک از علائم گفته شده موضوع را با تکنسین فنی نمایندگی اپل در میان بگذارید.

هزینه تعمیر برد iPhone6 اپل چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که کاربران می پرسند این است که تعمیر برد آیفون 6 چقدر هزینه دارد؟ در جواب باید گفت که متاسفانه نمی‌توان هزینه مشخصی را برای تعمیر برد این دستگاه تعیین کرد. این عامل بستگی به میزان آسیب دیدگی برد و بکارگیری قطعات مورد نیاز دارد. برای تعمیر ابتدا دستگاه باز می شود و سپس اجزای سخت افزاری برد به طور دقیق عیب یابی می شوند. پس از شناسایی قسمت آسیب دیده است که می توان گفت هزینه تعمیر آن چقدر است. در واقع قبل از باز کزدن گوشی، امکان تخمین هزینه تعمیر وجود ندارد.

نمایندگی تعمیرات اپل

علاوه بر تعمیر آیفون 6، سایر گوشی های ساخت شده توسط اپل نیز در نمایندگی تعمیرات اپل قابل تعمیر شدن می باشند. تعمیر برد گوشی، منبع تغذیه، صفحه نمایش، تعویض ال سی دی آیفون ، تعمیر سوکت های ورودی و خروجی، تعویض یا تعمیر دوربین گوشی و دیگر قطعات مختلف آن، در نمایندگی تعمیرات اپل به صورت کاملاً تخصصی و مکانیزه انجام می شود. شما در این مرکز می توانید از خدمات سرویس در محل نیز استفاده کنید.

در این سرویس، تعمیرکاران به محل شما اعزام شده و در همان مکان تعمیر گوشی اپل را انجام می دهند. واحد تعمیرات نمایندگی اپل علاوه بر برخورداری از تکنسین ماهر و تجهیزات پیشرفته، متناسب با دانش و تولیدات اپل، خود را به روز کرده و همگام با دستورالعمل های این شرکت پیش می رود. نمایندگی تعمیرات اپل هدفی جز رفع مشکلات و نیازهای شما کاربران عزیز ندارد. با همراهی خود ما را در تحقق این هدف یاری کنید.