جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

قاب‌ هوشمند آیفون 11 و دکمه ی شاتر

اپل از قاب‌های هوشمندی برای آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس ساخته است که مجهز به دکمه ی شاتر هستند. چراکه این قاب‌های هوشمند مشخصات منحصربه‌فردی دارند که موجب شد همه مجذوب آن‌ها شوند، از جمله ی این ویژگی ها دکمه فیزیکی برای فعال‌سازی دوربین یا همان دکمه شاتر است. جالب‌تر از همه این است که خود آیفون‌های 11، 11 پرو و 11 پرو مکس به صورت اختصاصی برای فعال‌سازی شاتر دوربینشان، دکمه ندارند اما کمپانی اپل قاب‌های هوشمندی را برای این گوشی‌های هوشمند طراحی کرده است که بر روی آن‌ها یک دکمه شاتر طراحی شده است.

قاب‌ هوشمند آیفون 11 و دکمه ی شاتر

عملکرد دکمه شاتر در قاب هوشمند آیفون 11

عملکرد دکمه شاتر بر روی قاب هوشمند آیفون 11 کمی مرموز به نظر می‌رسد چراکه کمپانی اپل اطلاعات خاصی درمورد آن ارائه نداده و در سکوت خبری از قاب‌ هوشمند آیفون 11 پرو، آیفون 11 و آیفون 11 پرو مکس رونمایی کرده است. اما خوشخبتانه تیم‌های همیشه در صحنه iFixit و Creative Election با بررسی‌هایی که از طریق پرتونگاری بر روی قاب هوشمند آیفون 11 پرو مکس، آیفون 11 و آیفون 11 پرو انجام داده‌اند، عملکرد دکمه شاتر بر روی این قاب‌های هوشمند را فاش کرده‌اند. در ادامه با ما باشید تا شما را با عملکرد دکمه شاتر بر روی این قاب‌های هوشمند آشنا کنیم.

زمانی که شما دکمه شاتر موجود بر روی قاب هوشمند آیفون 11 را فشار دهید مدارهایی که به برد اصلی متصل شده‌اند به آن فرمان می‌دهند که اپ دوربین را باز کند تا شما به راحتی بتوانید عکس بگیرید.

دکمه شاتر در قاب هوشمند موبایل مختص کمپانی اپل نیست

شرکت‌های دیگری هم مانند شرکت مومنت ( Moment Battery Case ) هستند که قاب‌هایی با دکمه دوربین اختصاصی طراحی کرده و روانه بازار می‌کنند. از این‌رو تنها انتخاب شما قاب‌های هوشمند اپل نیست و می‌توانید از شرکت‌های دیگری هم قاب‌هایی که دارای دکمه شاتر هستند را خریداری کنید. اما به دلیل این که شرکت اپل سازنده گوشی‌های هوشمند آیفون 11 و آیفون 11 پرو است از این‌رو قاب‌های هوشمندی که این کمپانی برای این گوشی‌های هوشمند طراحی کرده است سازگاری بیشتری با آن‌ها دارند.

نمایندگی فروش و تعمیر محصولات اپل

در صورتی که از طرفداران شرکت اپل و محصولات این کمپانی هستید، می توانید به شعبه های مختلف نمایندگی گوشی اپل مراجعه کرده و گوشی مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین در صورت نیاز به خدمات پس از فروش و تعمیرات اپل به بخش تعمیراتِ نمایندگی اپل رفته و دستگاه خود را جهت تست و عیب یابی به کارشناس مربوط تحویل دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نمایندگی اپل در تهران ، کرج و شهرستان ها ، از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام فرمایید.