جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

رفع ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز با تغییر کشور اپل آیدی

اگر هنوز هم از طرفداران بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هستید و از کاربران گوشی های آیفون هستید، ممکن است در هنگام انتقال اکانت و یا حساب کاربری کلش اف کلنز خود از یک گوشی به گوشی دیگر با ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز مواجه شوید.

خوشبختانه برای رفع خطای 102 کلش اف کلنز فرایند پیچیده ای را پیش رو ندارید و کافیست برای حل مشکل به سراغ اپل آیی خود بروید و برخی تنظیمات را در آن تغییر دهید. در این مقاله به بررسی روش رفع ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز با تغییر کشور اپل آیدی می پردازیم.

مراحل رفع خطای 102 کلش اف کلنز

همانطور که در بالا اشاره کردیم بسیاری از کاربران زمانی با ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز مواجه می شوند که قصد انتقال اکانت کلش اف کلنز خود از یک گوشی یا دستگاه اپل به دستگاه دیگر را دارند. اما دلیل نمایش ارور 102 در کلش اف کلنز چیست؟ این مشکل ناشی از عدم هماهنگی کشور انتخاب شده در تنظیمات اپل آیدی(Apple ID) و اکانت گوگل پلی (Google Play) است. برای رفع این مشکل کافیست تنظیمات لوکیشن یا Region را در هر دو اکانت روی کشور یکسان تنظیم کنید.  برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

تغییر کشور در اپل آیدی

در اولین گام از مراحل رفع ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز، به سراغ گوشی آیفون خود بروید و یک نرم افزار مناسب برای تغییر IP گوشی را نصب کنید تا بتوانید تحریم های موجود را دور بزنید. بعد از نصب برنامه را اجرا کنید و آی پی گوشی را به کشوری غیر از ایران منتقل کنید. به صفحه تنظیمات (Settings) بروید. سپس وارد iTunes & App Store شوید و بر روی اپل آیدی خود در بالای صفحه بزنید و گزینه View Apple ID را انتخاب کنید.

رفع ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز با تغییر کشور اپل آیدی

گزینه Country/Region را انتخاب کنید. در این بخش می توانید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. از نظر ما بهترین انتخاب کشور آمریکا یا همان United States در لیست است. گزینه Next را انتخاب کنید و سپس بر روی Agree  بزنید.

مراحل رفع خطای 102 کلش اف کلنز

در بخش بعد از شما درخواست می شود تا اطلاعات حساب بانکی خود را برای پرداخت های احتمالی آینده در اپ استور یا برنامه وارد کنید. گزینه None را انتخاب کنید. در صفحه بعد این مراحل را برای رفع ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز دنبال کنید. حال در این مرحله باید اطلاعات خود را به اطلاعات یک شهروند آمریکایی تغییر دهید.

دقت کنید که نرم افزار تغییر آی پی باید در تمام طول این مدت فعال باشد زیرا تغییر آی پی منجر به بلاک شدن اپل آیدی شما می شود. برای دسترسی به اطلاعات غیر واقعی  یک شهروند آمریکایی می توانید از سایت های Fake ID استفاده کنید. برای مثال سایت Fake Name Generator | Fake Person Generator یکی از این گزینه هاست که در آن به اطلاعات غیر واقعی اما کامل یک شهروند در آمریکا دسترسی پیدا می کنید.

خطای 102 کلش اف کلنز

حالا در صفحه جدید اطلاعات را وارد کنید. با این کار کشور اپل آیدی تغییر پیدا میکند و محدودیت های اعمال شده بر روی اکانت شما حذف می شود. در مرحله بعد به سراغ گوشی اندرویدی بروید که اکانت را از آن منتقل میکنید و Region گوشی را بر روی کشور آمریکا تنظیم کنید. با این کار انتقال بدون مواجهه با ارور ۱۰۲ کلش اف کلنز انجام می شود.

ارور ۱۰۲ Clash of Clans