تعمیر لولای لپ تاپ Apple

نمایندگی اپل  یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ Apple و تعمیر قاب لپ تاپ Apple و با بیش از ۲۰ سال سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه  تعمیر لولای لپ تاپ Apple و تعمیر قاب لپ تاپ تعمیر لولای نوت بوک و تعمیر قاب نوت بوک و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن همراه با ۵ ماه گارانتی به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداری ، صنعتی ، بازرگانی ، خدماتی و کلیه همکاران و هموطنان گرامی ارائه می نماید.

در میان قطعات ریز و درشت بکاررفته در نوت بوک های اپل، لولای لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که به دلیل موقعیت قرارگیری‌اش در این دستگاه، هم امکان شکستگی و هم امکان بروز خرابی در آن وجود دارد. از این رو توصیه می‌شود جهت پیشگیری از خرابی لولای لپ تاپ  Apple هر از چند گاهی این قطعه را از بابت سفتی، شلی، لقی و باقی موارد بررسی و سرویس نمایید.

همانگونه که می دانید بیش از حد سفت یا شل بودن لولا نه تنها منجر به شکستن لولا می شود، بلکه در بیشتر موارد به بخش‌های پلاستیکی بدنه لپ تاپ نیز آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد می‌کند. تعمیر لولا لپ تاپ، به دلیل تفاوت‌های فیزیکی موجود در میان لپ تاپ‌ها، به روش‌های متعددی انجام می‌شود و کارشناس تعمیر بسته به نوع و مدل دستگاه، روش تعمیر لولای لپ تاپ را انتخاب می‌کند. تخصصی‌ترین سرویس های تعمیر لولای لپ تاپ Apple با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل قابل دریافت است.

تعمیر لولای لپ تاپ Apple

تعمیر تخصصی لولای لپ تاپ Apple

متأسفانه تبلیغاتی از سوی برخی موسسات سودجو مبنی بر ترمیم و جوشکاری لولاهای شکسته لپ ‌تاپ اپل انجام می‌پذیرد. این تبلیغات به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست و انجام چنین عملیاتی بر روی لولاهای شکسته تنها کاربر را متحمل هزینه‌های دوچندان در آینده‌ای نه چندان دور خواهد ساخت. علل این پیشامد نيز كاملا روشن و واضح است: نخست آنکه فشار زيادي روي اين قطعه وارد می‌گردد و اگر از حالت يك پارچه خارج شود بسيار ضعيف و آسيب پذير مي‌گردد. دوم اينكه در لولاهاي لپ ‌تاپ ‌ها از فلزات و آلياژهاي مختلف و گاه ویژه‌ای استفاده شده كه چنین ساختاری در زمان جوشکاری رعایت نمی‌گردد و به همین دلیل مکان جوش‌خوردگی پايدار نخواهد بود.

در چنین مواردی، تنها راه حل ممکن استفاده از قطعه جديد و استاندارد است تا دوباره دستگاه شما مثل روز اول قابل حمل‌ و ‌نقل باشد. در صورتی که نمی‌توانید میزان شکستگی لولای لپ‌تاپ اپل ‌را تشخیص دهید، کنجکاوی‌های خود را کنار گذاشته و جهت بهره‌مندی از تخصص کارشناسان این حوزه به مرکز تعمیر لولای لپ‌ تاپ Apple مراجعه نمایید. کارشناسان ما در پارت تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ اپل، اشکال پیش آمده در لولاها و اتصالات این دستگاه را بررسی کرده و با تعیین سطح خرابی پیش آمده در آن اقدام به تعمیر و یا تعویض این بخش از لپ تاپ می نمایند.

سرویس تخصصی تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ Apple

 لولای در لپ تاپ جزء قطعات مکانیکی و پر استهلاک این دستگاه ها به شمار می رود و این امر به دلیل فشار و وزن زیادی است که روزمره تحمل می‌کنند، در نتیجه به مراقبت و توجه احتیاج دارند و هر از چند گاهی باید از بابت سفتی، شلی، لقی و باقی موارد بررسی و سرویس شود.

اگر تشخیص کارشناسان مرکز تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ Apple بر این باشد که شکستگی لولای لپ تاپ زیاد و وسیع است، امکان تعمیر یا جوشکاری وجود ندارد؛ زیرا فشار زیادی روی این قطعه وجود دارد و اگر از حالت یکپارچه خارج شود، بسیار ضعیف و آسیب پذیر می شود، همچنین در لولاهای لپ تاپ ها با برند های مختلف و متنوع، از فلزات و آلیاژ های مختلف و گاه مخصوصی استفاده می شود و به همین علت، جوشکاری با فلزات معمول به صورت صحیح انجام نشده و محل جوش خورده پایدار نیست.

اغلب لپ تاپ ها نیز بسیار نازک و ظریف طراحی شده و نمی توان لولای جوش خورده را به درستی سر جای خود قرار داد و این به دلیل ضخیم شدن بخش های جوشکاری شده است. در این مواقع باید لولای شکسته با نمونه سالم تعویض شود. همچنین فقط از قطعه استاندارد استفاده کنیم. در صورت بروز اشکال در این بخش بهتر است دستگاه خویش را به مرکز تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ Apple بسپارید تا پس از بررسی دستگاه اقدامات مورد نیاز انجام شوند.

تعمیر لولای لپ تاپ Apple

  • تعمیر قاب لپ تاپ Apple و تعمیر قاب تبلت Apple و کلیه قاب های پلاستیکی و فلزی
  • تعمیر لولا لپ تاپ Apple تعمیر لولای لپ تاپ  ( انواع لپ تاپ Apple به صورت تاشو و گردشی )
  • تعویض قاب انواع لپ تاپ Apple
  • تعویض لولای انواع لپ تاپ Apple
  • ترمیم و رفع شکستگی لولای لپ تاپ Apple
  • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب لپ تاپ Apple و قاب تبلت Apple و تمامی قاب های پلاستیکی
  • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی Apple
تعمیر قاب لپ تاپ اپل

تعمیر قاب لپ تاپ اپل

تعمیر لولای لپ تاپ اپل

تعمیر لولای لپ تاپ اپل

تعمیر لولای لپ تاپ اپل

تعمیر لولای لپ تاپ اپل

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ اپل

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ اپل با تجهیز فضای خود به حضور مجرب‌ترین تعمیرکاران لپ تاپ و پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی، در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ تاپ را به متقاضیان ارائه دهد. کاربران گرامی توجه داشته باشند که مرکز تعمیرات اپل، تعمیرگاه مجاز محصولات اپل در ایران است و هیچ‌گاه مدعی نمایندگی اپل بودن را ندارد.

مرکز تعمیرات اپل با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شركت‌هاي حال حاضر کشور است که در زمينه ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات اپل و سیستم‌های هوشمند پیشرفته مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمينه‌هاي مختلفِ فناوري اطلاعات عرضه می‌دارد. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های قابل دریافت در مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل عبارت است از: تعمیر خرابی اسپیکرها لپ تاپ اپل، تعمیرات خرابی هارد لپ تاپ اپل، تعمیر لولای لپ تاپ Apple، تعمیرات شارژر لپ تاپ اپل، تعویض کیبورد، تعمیرات وایرلس لپ تاپ اپل و …. .

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+