جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

اتصال خودکار به وای فای در آیفون

یکی از قابلیت های موجود در آیفون اتصال خودکار به وای فای است. به عبارتی دیگر آیفون قابلیت اتصال خودکار به شبکه‌های وای فای‌ای را که از قبل به آن‌ها متصل شده بود را دارد. چنین ویژگی‌ای سبب شده تا کاربران پس از یک بار اتصال به یک شبکه از وای فای، دیگر نیازی به شناسایی و اتصال مجدد به شبکه را نداشته باشند و بتوانند به صورت خودکار به شبکه متصل شوند. اتصال خودکار به وای فای در آیفون به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای مثال با هر بار مراجعه به خانه، دیگر نیازی به اتصال دستی به شبکه وای فای نداشته باشند.

غیرفعال کردن اتصال خودکار به وای فای در آیفون

دلایل غیرفعال کردن اتصال خودکار به وای فای در آیفون

اگر چه اتصال خودکار به وای فای در آیفون یکی از ویژگی‌های مثبت این دستگاه است اما گاه شرایطی پیش می‌آید که کاربر تصمیم به قطع این اتصال خودکار می‌گردد. برای مثال اگر دو شبکه وای فای در منزل فعال باشند و اتصال خودکار به وای در آیفون، همیشه به شبکه ضعیف‌تر باشد، ممکن است کاربر تصمیم به قطع این اتصال بگیرد.

یا زمانی که کاربر تمایل به استفاده از اینترنت سیم کارت خود دارد، اتصال به شبکه خودکار به وای فای در آیفون ممکن است سبب نارضایتی او شده و برای کاربر دردسر ساز شود. این موارد برخی از دلایلی هستند که ممکن است کاربر را جهت غیرفعال کردن اتصال خود به خود به وای فای در آیفون ترغیب کنند.

غیرفعال کردن اتصال خودکار به وای فای در آیفون

اگر شما نیز به هر دلیل از این قابلیت اتصال خودکار به وای فای در آیفون ناراضی هستید و تصمیم به غیرفعال کردن آن گرفته‌اید می‌توانید با دنبال کردن مراحل درج شده در بخش زیر، این کار را انجام دهید. کار غیرفعال کردن اتصال خود به خود به وای فای در آیفون بسیار آسان است و تنها کافی است تا دستورالعمل درج شده در بخش زیر دنبال شود:

  • به تنظیمات اصلی آیفون یا همان Settings بروید.
  • به زیر شاخه Wi-Fi بروید.
  • شبکه همراهی که می‌خواهید قابلیت اتصال خودکار را در آن غیر فعال کنید را پیدا کنید.
  • روی دکمه i که در کنار نام وای فای آمد است تپ کنید.
غیرفعال کردن اتصال خودکار به وای فای در آیفون
  • گزینه Auto-Join را در این منو خاموش کنید. 
  • با طی مراحل فوق غیرفعال کردن اتصال خودکار به وای فای در آیفون به پایان می‌رسد و دیگر آیفون یا آیپد به صورت خودکار به شبکه یاد شده متصل نمی‌شود.
وصل شدن خودکار به وایفای در آیفون

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل بهترین مکان برای آن دسته از کاربرانی است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند اما در حال حاضر دستگاه مورد استفاده آنها به هر دلیل دچار خرابی و اختلال شده است. حتما شما نیز می دانید که کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است از این رو هیچ مرکزی نمی تواند مدعی نمایندگی اپل را داشته باشد. نمایندگی تعمیرات اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان به آنها ارائه نماید.

به عبارتی دیگر مرکز تعمیرات اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند و دستگاه آنها در حال حاضر دچار خرابی و نقص گشته است. چنین کاربرانی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات اپل تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی اپل در کرج تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید