جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر آیفون 12 پرومکس

برای آشنایی با نحوه تعمیر آیفون 12 پرومکس ، کافی است ادامه این مقاله را دنبال کنید. البته تعمیرات آیفون یک کار تخصصی است و نیاز به مهارت ویژه دارد. در این مطلب تنها با کلیات تعمیر گوشی آیفون 12 پرومکس آشنا می شوید تا در صورت آسیب دیدگی این مدل، بدانید که دقیقا باید چه کاری انجام دهید. اگر نیاز به تعمیر آیفون 12 پرومکس داشتید، بهتر است برای اطمینان از عیب یابی و ترمیم اصولی و بی نقص، از تیم مجرب تعمیر موبایل در نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. همکاران ما با پیشرفته ترین تجهیزات در  کنار شما هستند و عملیات تعمیر iphone  12 pro max را به شکل حرفه ای انجام می دهند.

تعمیر آیفون 12 پرو مکس

هزینه تعمیر آیفون 12 پرومکس

هزینه تعمیر IPhone 12 Pro Max ، مانند سایر گوشی ها، بستگی به این دارد که دستگاه چقدر و در کدام بخش ها آسیب دیده باشد. معمولا تعمیرات نرم افزاری هزینه بر نیست؛ مگر این که نیاز به استفاده از نرم افزاری خاص باشد. هزینه تعمیرات سخت افزاری هم بسته به قطعه آسیب دیده و شدت خرابی آن متفاوت است. تعویض قطعات، به ویژه ال سی دی و باتری، جزو گران ترین خدمات تعمیرات آیفون 12 پرومکس است. در نهایت تا عیب یابی دقیق گوشی، نمی توان راجع به هزینه تعمیرات آن نظر قطعی داد.

خدمات تخصصی تعمیرات آیفون 12 پرومکس

اقداماتی همچون تعمیر دوربین، ترمیم و تعویض ال سی دی آیفون، تعمیرات نرم افزاری، تعمیر و تعویض باتری، ویروس کشی، تعمیر و تعویض سوکت شارژ، فلش نرم افزاری، تعمیر برد، تعمیر و تعویض آی سی تغذیه، رفع مشکلات آی کلود و آیتیونز، تعویض مدار شارژ، تعمیر شارژر، بازیابی اطلاعات، اصلاح تنظیمات، تعمیر هارد و رم، مهم ترین خدمات تعمیر آیفون 12 پرومکس به شمار می روند. تمامی این خدمات دارای ضمانت نامه معتبر نمایندگی apple مرکز سخت افزار ایران هستند و می توانید هرگونه اشتباه احتمالی را در مدت زمان مشخص شده، پیگیری نمایید.

تعویض صفحه نمایش گوشی آیفون 12 پرومکس

مشکلاتی مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و … در کنار شکستن یا آبخوردگی نمایشگر موبایل، این قطعه را نیازمند تعمیر یا تعویض می کنند. البته در بیشتر موارد، امکان تعمیر ال سی دی وجود نداشته و نیاز به تعویض صفحه نمایش گوشی آیفون 12 پرومکس خواهد بود. البته کارشناسان تعمیر آیفون 12 پرومکس تلاش می کنند که صفحه نمایش را ترمیم کنند. اما معمولا راهی جز تعویض این قطعه، آن هم با هزینه ای قابل توجه نیست.

تعمیر باتری آیفون 12 Pro Max

قطعه دیگری که امکان ترمیم یا تعویض آن در طول عملیات تعمیر آیفون 12 پرومکس وجود دارد، باتری است. بسیاری از کاربران گوشی های اپل از بروز مشکلاتی در عملکرد باتری آیفون شکایت دارند. البته این مسئله در آیفون های جدید تقریبا حل شده است. اما همچنان امکان خرابی باتری یا حتی از کار افتادن این قطعه بر اثر عوامل مختلف وجود دارد. باید بدانید که معمولا امکان تعمیر باتری آیفون 12 Pro Max وجود نداشته و باید این قطعه را تعویض کرد. توجه داشته باشید که تعویض باتری آیفون نیاز به ابزار ویژه ای دارد و باید توسط تعمیرکاران دوره دیده انجام شود.

تعمیر برد گوشی اپل مدل آیفون 12 پرومکس

گاهی باید برای تعمیر آیفون 12 پرومکس، برد این دستگاه را ترمیم یا تعویض کرد. بیشتر مدل های آیفون اپل به این شکل طراحی شده اند که قطعات برد، به صورت ماژول هایی روی چند لایه سوار شده اند. برد یا مین برد، بر اثر استفاده از شارژر نا مناسب و یا متفرقه، آب خوردگی و یا استفاده نا مناسب از گوشی آسیب می بیند. در نتیجه مشکلاتی در عملکرد آیفون ایجاد می شود که نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارند. مثلا ممکن است گوشی ناگهان خاموش شده و دیگر روشن نشود. با توجه به ساختار این قطعه، بهتر است تعمیر برد Apple iPhone 12 Pro Maxتوسط تکنسین ها و کارشناسان مجرب تعمیرات موبایل اپل انجام شود.

تعویض گلس آیفون 12 پرومکس

منظور از تعویض گلس آیفون 12 پرومکس، لایه محافظی است که در خط تولید گوشی، روی نمایشگر چسبانده شده است. زمانی که گوشی زمین افتاده و یا ضربه می خورد، این لایه محافظ مانع از آن می شود که ال سی دی آسیب ببیند. اگر گوشی شما ضربه خورده و صفحه آن پر از ترک خوردگی شده است، تاچ را امتحان کنید. کار کردن تاچ به این معنی است که نیاز به تعویض ال سی دی نیست. کارشناسان تعمیر آیفون 12 پرومکس در این شرایط گلس نمایشگر را تعویض می کنند. البته این کار نیاز به دستگاه های ویژه دارد و تکنسین باید مهارت و تجربه کافی برای انجام دادن آن را داشته باشد.