جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تنظیم تصاویر گیف روی اسکرین سیور آی مک

اپل در توسعه مک او اس اسکرین سیورهای متعدد و زیبایی را به طور پیش فرض طراحی کرده است. دسترسی به این اسکرین سیورها بسیار راحت بوده و با اندک تغییر در تنظیمات آی مک قابل اجرا هستند. اگر در ارتباط با کارکرد اسکرین سیور آی مک و مک بوک چیزی نمی‌دانید، باید بگوییم که فعال شدن اسکرین سیور بر روی نمایشگر کمک می‌کند تا حریم خصوصی کاربر حفظ می‌شود و احتمال خرابی کارهای انجام شده در اپلیکیشن‌های باز شده پایین می‌آید.

ضمن آنکه فعال بودن اسکرین سیور آی مک به صورت یک سیستم امنیتی عمل کرده و در صورتی که کاربر برای مدتی با دستگاه کار نکند، سبب قفل شدن سیستم عامل می‌گردد تا افراد ناشناس امکان استفاده از آن را نداشته باشند. در این میان، بسیاری از کاربران تمایل دارند تا علاوه بر اسکرین سیورهای پیش‌فرض مک، امکان تنظیم عکس‌های متحرک با فرمت گیف را نیز داشته باشند تا از طریق آن‌ها بتوانند ظاهر زیباتری را به کامپیوتر خود بدهند.

اگر شما نیز قصد فعالسازی اسکرین سیور آی مک خود را دارید می‌توانید با دنبال کردن مراحل درج شده در بخش زیر این کار را انجام دهید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر آی مک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تنظیم تصاویر گیف روی اسکرین سیور آی مک

آموزش تنظیم تصاویر گیف روی اسکرین سیور آی مک

تنظیم تصاویر گیف روی اسکرین سیور آی مک بسیار آسان است. برای این کار کافی است تا مراحل درج شده در این بخش را دنبال کنید. برای شروع می‌بایست اسکرین سیورهای گیف را از وب سایت گیت هاب دانلود کرده و سپس روی سیستم عامل مک او اس آن‌ها را تنظیم کنید. پس از این کار اسکرین سیورهای گیف یا AnimatedGif را از این لینک در وب سایت گیت هاب دانلود کنید و آن را روی دستگاه نصب کنید.

در ادامه از طریق منوی اپل را از قیمت بالا و سمت چپ مک او اس باز کرده و سپس به System Preferences بروید. پس از این کار وارد زیر شاخه Desktop & Screen Saver شده و سپس به تب Screen Save بروید. در این مرحله نیاز است تا AnimatedGif را از منوی سمت چپ فعال کنید و به Screen Saver Options بروید.

در نهایت برای تمام شدن مراحل کافی است تنظیمات مربوط به زمان و اجرای سیستم امنیتی و قفل گذاری دستگاه را انجام دهید. با این کار تنظیمات تصاویر گیف روی اسکرین سیور آی مک شما به انجام رسیده و اتمام می‌یابد. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر آی مک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تعمیرات کامپیوتر اپل در تهران

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کامپیوتر اپل با حضور در مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل در تهران قابل دریافت است. هدف نهایی مرکز تخصصی تعمیر آی مک، سرویس، ترمیم و تعمیر قطعات و اختلالات کامپیوتر اپل است؛ از این‌رو در این مرکز حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ گوشی در حین تعمیر خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

لیکن در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد این اطمینان به شما داده می‌شود که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. تمامی اقدامات تعمیر در مرکز آموزش تعمیر آی مک، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی اپل صورت می‌پذیرد.

در صورتی که امکان مراجعه به این مرکز را ندارید می توانید از سرویس تعمیر در محل کامپیوتر اپل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیرات کامپیوتر اپل در تهران خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را رفع می‌نمایند.