اشتراک گذاری

تعمیرات کامپیوتر اپل

در ارتباط با تعمیرات کامپیوتر اپل ، به باور برخی از کارشناسان، تعمیر این دستگاه‌ها، در قیاس با تعمیر کامپیوترهای ویندوزی کار آسان‌تری است. چرا که کامپیوترهای ویندوزی تنوع بسیار زیادی دارند و هرکدام از آن‌ها از قطعات ساخت شرکت‌های مختلفی بهره می‌برند.

این در حالی است که کامپیوترهای اپل این‌گونه نیستند و مراکزی که کار تعمیرات این کامپیوترها را انجام می‌دهند، مطمئنا به تمام قطعات لازم دسترسی دارند. به همین خاطر اگر کامپیوتر اپل شما زمانی دچار مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری شود، می‌توانید به مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل موردنظر مراجعه کنید و دیگر لازم نیست وقت خود را با مراجعه به مراکز مختلف هدر بدهید.

اما برای کاربران کامپیوترهای اپل در ایران، مشکلی که وجود دارد آن است که کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است؛ از این رو هیچ مرکزی نمی تواند مدعی باشد که نمایندگی رسمی اپل را دارا است. نمایندگی اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان به آنها ارائه نماید. به عبارتی دیگر نمایندگی تعمیرات اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند و دستگاه آنها در حال حاضر دچار خرابی و نقص گشته است. این مرکز نیز همچون سایر مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با محصولات اپل، مدعی بودن نمایندگی مجاز و رسمی نیست.

تعمیرات تخصصی کامپیوتر اپل

تعمیرات تخصصی کامپیوتر اپل

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کامپیوتر اپل با حضور در مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل قابل دریافت است. هدف نهایی مرکز تخصصی اپل سرویس، ترمیم و تعمیر قطعات و اختلالات کامپیوتر اپل است؛ از این‌رو در این مرکز حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ گوشی در حین تعمیر خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

لیکن در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد این اطمینان به شما داده می‌شود که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. تمامی اقدامات تعمیر در مرکز تخصصی اپل سرویس، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی اپل صورت می‌پذیرد. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های قابل دریافت در مرکز تعمیرات تخصصی کامپیوتر اپل اشاره می‌گردد.

تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر اپل:

در کامپیوتر‌های امروزی، کارت گرافیک معمولاً به دو شکل بکاررفته است که این مسئله می‌بایست در تعمیرات کامپیوتر مدنظر قرار گیرد. در شکل نخست، تمامی فعالیت‌های مرتبط با پردازش‌های گرافیکی، توسط همان تک هسته گرافیکی پردازنده انجام می‌شود و کامپیوتر کارتِ گرافیکی مستقل ندارد (هسته گرافیکی این مدل‌ها در درون پردازنده قرار دارد و کارآیی لازم برای بازی و کارهای گرافیکی سنگین را ندارد).

در شکل دیگر، علاوه بر هسته گرافیکی پردازنده، یک کارت گرافیک مستقل نیز جهت پردازش‌های سنگین‌تر بکاررفته است تا دستگاه کارایی لازم جهت پردازش‌های سنگین گرافیکی را داشته باشد.

تعمیر فن کامپیوتر اپل:

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل پس از عیب‌یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان خواهند گذاشت و در ادامه پس از کسب اجازه از شما، اقدامات مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می سازند. در هر حال، آنچه که شما در پایان دریافت خواهید کرد، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است.

برخی از سرویس‌های مرتبط با فن کامپیوتر اپل که احتمالاً جهت رفع اشکال پیش آمده در این بخش از دستگاه استفاده خواهند شد عبارتند از: تغییر در تنظیمات پاور کامپیوتر، نصب آخرین درایور سخت افزاری گرافیکی، به روز رسانی بایوس کامپیوتر، تعویض کل فن کامپیوتر و …. .

تعمیر صفحه نمایش all in one اپل:

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر صفحه نمایش اپل نیز با حضور در مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل قابل دریافت است. برخی از خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه عبارت است از:

بررسی و کنترل اجزای کامپیوتر اپل شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در مرکز تعمیر صفحه نمایش کامپیوتر اپل، کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد، کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…، تعمیر تمامی مشکلات مربوط به صفحه نمایش کامپیوتر اپل، تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر اپل و …. .

تعمیر مادربرد کامپیوتر اپل:

موارد متعددی ممکن است سبب بروز نقص و خرابی در مادربرد کامپیوتر گردد. اما به طور کلی می‌توان گفت که اختلال در ولتاژ چیپ رگلاتور، سوختگی یا خرابی خازن و مقاومت ها، خرابی آرایه بندی پایه چیپست گرافیک یا پل شمال و جنوبی، خرابی و سوختگی دیود ها و افزایش حرارت چیپ ها از جمله مهم ترین این عوامل به حساب می آیند.

در هر صورت، خرابی این قطعه به هرکدام از این موارد که مربوط باشد، نیاز است تا جهت تعمیر مادربرد کامپیوتر اپل اقدام گردد.  تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه نیز با حضور در مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل قابل دریافت است.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات کامپیوتر اپل

 • تعمیرات صفحه نمایش اپل
 • تعمیرات کارت گرافیک اپل
 • تعمیرات کامپیوتر اپل Apple All In One
 • تعمیرات مانیتور اپل
 • تعمیرات کامپیوتر اپل Vivio PC
 • تعمیرات کامپیوتر اپل Chrome Box
 • تعمیرات کامپیوتر اپل Desktop
 • تعمیرات کامپیوتر اپل EeeBox PC
 • ارتقاء کامپیوتر اپل

تعمیرات کامپیوتر اپل ( All In One ، دسکتاپ اپل ، کارت گرافیک اپل ، مادربرد اپل )

Apple-Services.ir ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات کامپیوتر اپل ، با بیش از ۲۰ سال تجربه، کلیه خدمات تعمیرات کامپیوتر اپل ، از جمله Apple All In One ، دسکتاپ اپل ، کارت گرافیک اپل و همچنین مادربرد اپل را ارائه می دهد.

مرکز فوق تخصصی تعمیرات کامپیوتر اپل ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی کامپیوتر ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات کامپیوتر اپل در تمامی زمینه های را ارائه می دهد.

تعمیرات کامپیوتر اپل

خدمات کلینیک تعمیرات کامپیوتر اپل

 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان
 • تعمیرات کارت گرافیک اپل و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ اپل (VGA)
 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
 • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
 • نصب ویندوز ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • ارائه خدمات تخصصی تعمیرات صفحه نمایش کامپیوتر های اپل ، تعمیرات LED اپل و تعویض LCD و LED اپل ( مانیتور اپل)
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای کامپیوتر اپل شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل کامپیوتر اپل
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای کامپیوتر
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در کامپیوتر اپل
شما می توانید از طریق مشاوره آنلاین و یا تماس با بخش فنی از مشکل هار خود و هزینه تقریبی آن مطلع شوید و در صورت امکان خود اقدام به رفع مشکل مورد نظر نمائید .

تعمیرات کامپیوتر اپل در محل

تعمیرات کامپیوتر اپل در محل خدمتی ارائه شده از سوی نمایندگی اپل برای آندسته از کاربرانی است که به هر دلیل –مثلاً ضیق وقت، ترافیک بالا، عدم دسترسی به تعمیرگاه، عدم امکان جابجایی دستگاه، بدی آب و هوا و مواردی از این دست- امکان تحویل دستگاه به مرکز تعمیرات اپل را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت، با کارشناسان ما در مرکز سرویس در محل کامپیوتر اپل تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس در محل اپل را ثبت نمایید.

کاربران گرامی می توانند با استفاده از این سرویس کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و ارتقاء دستگاه های اپل را دریافت نمایید و شاهد بازگشت کیفیت دستگاه های خویش باشند. با انتخاب سرویس در محل کامپیوتر اپل دیگر نیازی به جابجایی دستگاه، تحویل آن به تعمیرگاه و تحمل دردسرهای ناشی از این فرآیند وجود نخواهد داشت زیرا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حاضر گشته و تمامی تعمیرات و اقدامات مورد نیاز را به انجام می رسانند.

Rate this post