جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نحوه انتقال مخاطبین از ios به اندروید

در این مقاله، شما را با نکات و روش های انتقال مخاطبین از ios به اندروید آشنا می کنیم. اگر به تازگی گوشی آیفون خود را با یک موبایل اندرویدی جایگزین کرده اید، ادامه مطلب به شما کمک می کند که مخاطبین تان را به سادگی جابجا کنید. روش های مختلفی برای انتقال مخاطبین یا Contacts از ios به اندروید وجود دارد که هریک، مزایا و معایب خاصی دارند. در ادامه تمامی روش های انتقال مخاطبین از ios به اندروید را به شما آموزش می دهیم تا در صورت نیاز، از بهترین روش استفاده کنید. چنانچه سوالی در این زمینه داشتید، می توانید با تیم تعمیر موبایل در نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

نحوه انتقال مخاطبین از ios به اندروید

انتقال مخاطبین از ios به اندروید به صورت دستی

اگر تعداد مخاطبین شما زیاد نیست، می توانید آنها را به صورت دستی منتقل کنید. بدین منظور، ابتدا روی مخاطب مد نظر کلیک کنید و گزینه Share contact را انتخاب کنید. سپس گزینه ارسال از طریق ایمیل را کلیک کنید و به صورت Vcard از طریق ایمیل برای خودتان و یا هر مخاطبی، ارسال نمایید.

انتقال مخاطبین از آی او اس به اندروید از طریق iCloud

روش دوم  استفاده از آیکلود است. پس از وارد کردن اپل آیدی و پسوورد در سرویس آیکلود، وارد سایت شده و بعد از آن روی قسمت ورود کلیک کنید. روی منوی تنظیمات کلیک کرده و گزینه import را بزنید. به این ترتیب می توانید مخاطبین بیشتری را وارد کنید. دقت کنید که فایل باید به صورت Vcard باشد. در نهایت گزینه export را بزنید تا مخاطبین ذخیره شوند.

انتقال مخاطبین از آی او اس به اندروید از طریق iClo

انتقال  از طریق اپلیکیشن

جهت انتقال مخاطبین از ios به اندروید، اپلیکیشن هایی هم طراحی شده اند. نرم افزار Wonder share Trans یکی از این برنامه هاست که برای استفاده از آن باید گوشی را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید. به این ترتیب می توانید اطلاعات مخاطبین خود را با فرمت Vcard داخل کامپیوتر ذخیره کرده و پس از آن میتوانید با اتصال هر دستگاهی آن را انتقال دهید. نکته ویژه این که نسخه رایگان این اپ، اطلاعات را به صورت کامل انتقال نمی دهد. اپلیکیشن My contacts backup هم بیشتر برای انتقال دستی کاربرد دارد. با این تفاوت که می تواند به صورت کلی و کلیه مخاطبین را جا به جا کند.

انتقال از طریق اپلیکیشن

جابجایی مخاطبین  از طریق  iTunes

روش دیگر ، استفاده از آیتونز است. اول گوشی خود را به آیتونز متصل کرده و سپس در قسمت Setting روی info  کلیک کنید. در بالا تیک قسمت sync contact with را انتخاب کنید تا مخاطبین گوگل اکانت هم ادغام شوند.

جابجایی مخاطبین از طریق iTunes