گوشی سامسونگ بخریم یا اپل؟ غول کره‌ای دنیای موبایل در مقابل غول آمریکایی!

از آن جایی که سامسونگ و اپل از شرکت‌های ابر قدرت در دنیای طراحی و تولید موبایل هستند و شناخته شده‌ترین برندها به حساب می‌آیند که کاربران زیادی از گوشی‌های آن‌ها استفاده می‌کنند اولین سوالی که در ذهن مشتریان موبایل ایجاد می‌شود این است که گوشی سامسونگ بخریم یا اپل؟ هر یک از گوشی‌های سامسونگ و اپل ویژگی‌ها و آپشن‌های منحصر به فرد خود را دارند از این‌رو برای اینکه بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم تصمیم داریم دو گوشی سامسونگ و اپل را در کنار یکدیگر قرار دهیم و آن‌ها را از نظر ابعاد مختلف نسبت به یکدیگر بررسی کنیم پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

گوشی سامسونگ بخریم یا اپل؟

از نظر طراحی گوشی سامسونگ بهتر است یا اپل؟

برای اینکه پاسخ سوال “گوشی سامسونگ بخریم یا اپل؟” را بگیرید به بررسی گوشی‌های سامسونگ و اپل در ابعاد مختلف می‌پردازیم و از مقایسه طراحی این دو گوشی نسبت به یکدیگر شروع می‌کنیم. گوشی‌های اپل و سامسونگ از چندین نظر در طراحی با یکدیگر وجه مشترک دارند به گونه‌ای که هم گوشی‌های سامسونگ و هم آیفون دارای دکمه پاور و صدا در یک مکان، دارای دو بلندگو و دارای استاندارد IP68 هستند که نشان‌دهنده مقاومت بالای گوشی‌های این برندها در برابر ضربه، نفوذ آب و گرد و خاک است.

اما جدا از چندین مورد وجه اشتراک که بین موبایل سامسونگ و اپل وجود دارد، طراحی جلوی گوشی‌های سامسونگ کاملاً یکنواخت است و هیچ تورفتگی ندارد اما در مقابل اپل از فولاد ضد زنگ در طراحی گوشی‌های خود استفاده کرده است که موجب ضخیم‌تر شدن موبایل‌های اپل نسبت به سامسونگ شده است اما حس مقاومت بیشتری را به کاربر منتقل می‌کند. علاوه‌بر این گوشی‌های سامسونگ برخلاف گوشی‌های اپل جک 3.5 میلی‌متری هدفون را حفظ کرده‌اند. از نظر وزن نیز گوشی اپل از سامسونگ سبک‌تر است.

موبایل اپل بهتر است یا سامسونگ؟

بالاخره گوشی سامسونگ بخریم یا اپل؟

با تمامی بررسی‌هایی که بر روی گوشی‌های سامسونگ و اپل انجام دادیم متوجه شدیم که هر یک از این گوشی‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند از این‌رو نمی‌توان به صورت کلی به این سوال پاسخ قطعی داد. بنابراین هر کاربری برای خرید گوشی سامسونگ یا اپل باید به نیاز خود نگاهی بیاندازد. برای مثال اگر به طراحی گوشی اهمیت بیشتری می‌دهید گوشی سامسونگ بهتر از اپل است. اگر به مقاومت بالای گوشی اهمیت می‌دهید گوشی اپل بهتر از سامسونگ است.

اگر دوربین گوشی و گرفتن عکس‌های باکیفیت برایتان اهمیت دارد باز هم گوشی اپل از سامسونگ بهتر است. اگر با سیستم عامل اندروید راحت‌تر هستید خرید گوشی آیفون به نفع شما نیست و درنهایت اگر طول عمر باتری برایتان اهمیت دارد گوشی سامسونگ بهتر از گوشی آیفون است. با این وجود ابتدا بهتر است نیاز و علایق خود را بشناسید و متناسب با آن‌ها تصمیم بگیرید که باید گوشی سامسونگ بخرید یا اپل؟

گوشی اپل را در هر مدلی که می‌خواهید از ما بخرید!

هر جایی را هم بگردید نمی‌توانید جایی مانند نمایندگی رسمی اپل پیدا کنید که انواع گوشی‌های اپل را در مدل‌های مختلف داشته باشد و خدمات فروش این دستگاه را با خدمات پس از فروش ویژه به شما ارائه دهد. خدمات پس از فروش نمایندگی فروش اپل شامل: گارانتی، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری آیفون و تعمیرات سخت‌افزاری آیفون می‌باشد. علاوه‌بر این نمایندگی اپل دارای کارشناسان متخصصی است که خدمات فروش موبایل‌های اپل را همراه با مشاوره و راهنمایی مشتریان به آن‌ها ارائه می‌دهند. پس بهتر است فرصت خرید گوشی اپل از نمایندگی اپل از دست ندهید!

Rate this post

مطالب مرتبط