جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر آی مک A1224 اپل

کاربران آی مک A1224 اپل می‌توانند در صورت نیاز به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه به مرکز تخصصی تعمیرات اپل مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه وجود نداشته باشد، می‌توان برای تعمیر آی مک A1224 اپل از سرویس «تعمیر در محل» استفاده کرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناس تعمیرات آی مک خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر و بهسازی دستگاه را بر روی آن پیاده می‌سازد.

آی مک های اپل همانگونه که می‌دانید همان کامپیوترهای همه کاره در سایر برندها هستند که ابعاد جمع‌وجوری دارند و کیس آنها در همان بدنه اصلی و در کنار مانیتور جا داده شده است. آی مک A1224 اپل نیز از این قاعده مستنثنی نبوده و کلیه قطعات آن در قاب و بدنه اصلی جای داده شده است. پردازنده بکاررفته در این دستگاه INTEL CORE 2 DUO E8135 است و حافظه رم آن مابین 4 تا 6 گیگابایت است. حافظه داخلی این دستگاه نیز 500 گیگ درنظر گرفته شده است که قابلیت ارتقا تا 2 ترابایت را دارد. صفحه نمایش آی مک A1224 اپل 21.5 اینچی و از نوع LED-IPS-FULL HD است. شایان ذکر است تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر آی مک A1224 اپل با حضور در نمایندگی تعمیرات اپل قابل دریافت است.

خدمات تعمیر آی مک A1224 اپل را با گارانتی دریافت کنید

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر همه کاره اپل کلیه خدمات مرتبط با تعمیر آی مک A1224 اپل را همراه با گارانتی معتبر به مراجعان محترم ارائه می‌نماید. گارانتی خدمات تعمیر آی مک اپل، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

مدت زمان گارانتی خدمات مرتبط با تعمیر آی مک A1224 اپل بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. (در ارتباط با برخی از خدمات نظیر بازیابی اطلاعات امکان ارائه گارانتی وجود ندارد). باید توجه داشت که گارانتی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اپل به دلیل اطمینان این مجموعه از سطح کیفی خدمات ارائه شده در آن و برخورداری نمایندگی اپل از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده‌ترین کارشناسان تعمیر است.

روند تعمیر آی مک A1224 اپل

برای تعمیر آی مک A1224 اپل، ابتدا با توجه به نشانه های مشاهده شده در دستگاه و اظهارات ذکر شده از سوی صاحب دستگاه، مراحل عیب‌یابی طی شده و نوع اشکال پیش آمده در آی مک شناسایی می‌گردد. پس از تشخیص نوع اشکال پیش آمده، اقدامات لازم جهت تعمیر سخت افزاری و یا نرم افزاری دستگاه آغاز شده و در پایان تعمیرات، صحت عملکرد دستگاه تست می‌گردد. تمامی مراحل عیب‌یابی، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ، تست عملکرد و بررسی آی مک A1224 اپل توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر آی مک A1224 اپل و با استفاده از برترین روش‌های این حوزه انجام می‌پذیرد.

برخی از تعمیرات انجام شده بر روی این دستگاه عبارت است از: حل مشکلات مربوط به هارد و عدم اجرای صحیح سیستم عامل، تعمیرات آی مک اپل مربوط به خرابی گرافیک، تعمیر تخصصی آی مک به منظور رفع اشکال وجود خطوط عمودی در تصویر آی مک اپل، رفع خرابی‌های مربوط به پورت‌های USB و خوانده‌نشدن مموری‌ها، تعمیر خرابی تصویر و به‌هم‌ریختگی رنگ‌های آن، تعمیر تخصصی آی مک به منظور رفع اشکال هنگ کردن و کندی سیستم آی مک اپل، رفع مشکل داغ کردن بیش از اندازه‌ی آی مک اپل، حل مشکل خرابی پاور و منبع تغذیه و …. .

نمایندگی تعمیر و فروش آی مک اپل

کاربرانی که قصد تعمیر یا خرید آی مک های اپل را دارند می‌توانند به نمایندگی اپل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و فروش حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند. ناگفته پیداست که حضور در نمایندگی آی مک اپل و عدم مراجعه به مراکز غیرتخصصی و غیررسمی موجود در سطح شهر، ضامن کیفیت خدمات دریافتی خواهد بود.

بی‌توجهی به این مسئله در حوزه تعمیرات اپل، ممکن است منجر به اعمال تعمیراتی غیرتخصصی بر روی دستگاه، خرابی دو چندان آن و در نتیجه غیرقابل تعمیر شدن آن گردد. بنابراین به کاربران کلیه آی مک های اپل اکیداً توصیه می‌شود که جهت دریافت خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش صرفاً به یکی از مراکز مجاز و یا نمایندگی‌های مجاز اپل مراجعه نمایند.