فروشگاه مرکزی اپل ، با توجه به استقبال مشتریان این شرکت به عرضه و تولید محصولات با کیفیت واورجینال اپل می پردازد. متخصصان فروش این شرکت در نمایندگی اپل ملزم اند که دوره های تخصصی مربوط به محصولات اپل و قطعات مختلف این محصولات را یاد بگیرند وبه این ترتیب این توانایی را دارند که محصولات جدید را به راحتی به کاربران معرفی کنند. فروشگاه مرکزی اپل با توجه به استقبال کاربران دائمی خود، از محصولات این شرکت، به عرضه و تولید محصولات با کیفیت و اورجینال شرکت اپل پرداخته است.

فروشگاه مرکزی اپل،  با دراختیار داشتن آرشیوی کامل وجامع از کلیه ی محصولات، قادر به ارائه ی تمامی محصولات این کمپانی به ویژه محصولاتی که به تازگی و در طول سالهای اخیر از طرف شرکت اپل عرضه و معرفی شده اند، می باشد.

مشاوره پیش از فروش محصولات اپل

مشاوره پیش ازفروش محصولات اپل سبب می شود، تا خریداران پیش از خرید کالا، تمامی جوانب را درنظر بگیرند و محصولی متناسب با نیاز و توان مالی خود خریداری نمایند.همچنین خرید آگاهانه، کاربران را از پرداخت هزینه های گزاف مبرا می کند.فروشگاه مرکزی اپل

متخصصان وکارشناسان فروش در فروشگاه مرکزی اپل پیشنهاد می کنند، قبل از انجام هراقدامی جهت خرید محصول مورد نظر، تحقیقات لازم  در خصوص  شناسنامه ی محصول، کاربرد آن وهزینه ی محصول مورد نظر را در نظر بگیرند.فروشگاه مرکزی اپل، اطلاعاتی چون: خصوصیات تخصصی وفنی، مقایسه ی قیمت ها با چند محصول دیگر، بررسی شباهت ها وتفاوت ها، شناخت وآگاهی از برتری های هر محصول، آشنایی با تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه مورد نظرو….را دراختیار مشتریان قرار می دهد.

فروش انواع محصولات اپل

فروش انواع محصولات  apple در فروشگاه مرکزی apple، سبب شده است که مراجعان بتوانند کلیه ی محصولات مورد نیازخود را با یک بار حضور در نمایندگی فروشگاه اپل  تهیه نمایند.تنوع محصولات تولید شده، درفروشگاه مرکزی apple سبب می گردد، مراجعان گرامی،  در وقت وهزینه ی خود صرفه جویی کنند.به این ترتیب، خریداران محترم با یکبار مراجعه می توانند محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند.

بعضی از محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی اپل عبارتند از:

  • فروش اپل تی وی
  • فروش اپل واچ
  • ارائه ی کلیه خدمات پس از فروش apple
  • فروش مک بوک apple
  • فروش آیمک apple
  • فروش apple
  • فروش ایفون apple
  • فروش آیپد apple
  • فروش آیپاد اپل

فروش قطعات جانبی محصولات apple

فروش قطعات جانبی محصولات اپل، با هدف تامین خواسته های کاربرانی که دستگاه مورد نیازو مورد استفاده شان به هردلیل دچار اختلال وخرابی شده است و اکنون نیازمند تعویض و تعمیرقطعات دستگاه خود هستند، انجام می شود. به همین دلیل تامین قطعات مورد نیاز کاربران ومشتریان بخشی از فضای فروشگاه را به عرضه وفروش قطعات جانبی محصولات اپل اختصاص داده است.

 کلیه ی قطعات و دستگاههای ارائه شده دراین مرکز همراه با گارانتی وضمانت نامه به فروش می رسد. کاربران دستگاه های اپل می توانند با مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه مورد نظر خود، قطعات جانبی مورد نیازشان را تهیه وخریداری کنند.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل، با هدف بالا بردن سطح کیفی محصولات خود، تمامی امکانات وتلاش خود رادرزمینه  ی فروش و تعمیرمحصولات اپل به کار می برد.این مرکز در تلاش است تا با کمک وهمکاری کارشناسان متخصص و تجربه دیده ، روز به روز خود را به استانداردهای لازم جهانی نزدیک ونزدیک تر سازد، تا به بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ی فروش وسرویس های پس از فروش در فروشگاه مرکزی اپل و دربخش های آموزش و تعمیرات به مشتریان محترم ارائه نماید.

ویژگی برجسته ی نمایندگی اپل،  گارانتی و ضمانت تمامی خدماتی است که به وسیله ی کارشناسان ومتخصصان فنی این مجموعه به ویژه در قسمت تعمیرات اپل ، ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مراکز تعمیرات اپل  ومراجعه به قسمت تخصصی مرتبط با دستگاه خود، از تخصصی ترین سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه تان بهره مند شوید.

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار