جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری

امکان نمایش نوتیفیکیشن‌ها از طریق مرورگرهای اینترنتی مورد استفاده، یکی از قابلیت‌هایی است که در طول ماه‌های اخیر به وبسایت ها داده شده است. این نوتیفیکیشن‌ها از سر تیتر خبرهای یک وب سایت خبری گرفته تا تخفیف‌های ویژه یک فروشگاه اینترنتی می‌تواند متفاوت باشد.

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که تمایلی به دریافت این گونه نوتیفیکیشن ها ندارید، می‌توانید با دنبال کردن مقاله پیش رو، روش خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری را فرا بگیرید. با این کار، مرورگرهای اینترنتی دیگر قادر به نمایش گاه و بیگاه نوتیفیکیشن های خود نخواهند بود.

در صورت استفاده از آموزش ارائه شده در این بخش و مواجهه با اشکال در روند انجام آن می‌توانید با کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر لپ تاپ اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری

ضرورت خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری

اگر چه ممکن است به نمایش درآمدن نوتیفیکیشن‌ها در تلفن‌های هوشمند موضوعی عادی به حساب ‌آید، اما این مسئله در ارتباط با مک بوک ها چندان صدق نمی‌کند؛ چرا که بسیاری از کاربران مک بوک در حین کار با دستگاه، نیاز به تمرکز و دقت بالا دارند. در دستگاه‌های دسکتاپ کاربران بیشتر به دنبال دقت و تمرکز بیشتر برای انجام کارهای مختلف هستند از همین رو وجود نوتیفیکیشن‌ها دردسرهای زیادی را برای آن‌ها ایجاد می‌کنند.

به کاربران توصیه می‌شود تا در قدم اول هیچ کدام از نوتیفیکیشن‌های مربوط به وب سایت‌ها را فعال نکنند؛ با این وجود در صورتی که پس از فعالسازی نیز تمایل به خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری داشتند، می‌توانند با دنبال کردن مراحل پیش رو این کار را انجام دهند.

در صورت استفاده از آموزش ارائه شده در این بخش و مواجهه با اشکال در روند انجام آن می‌توانید با کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر لپ تاپ اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

آموزش خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری

خوشبختانه خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری نیاز به اقدامات چندان پیچیده‌ای ندارد و با اندک دستکاری در بخش تنظیمات مک بوک قابل انجام است. برای این کار کافی است تا به سافاری مک بوک رفته و تغییرات لازم را اعمال نمایید. مراحل این کار بر قرار زیر است:

1. سافاری را در مک او اس باز نمایید.

2. پس از باز کردن مرورگر سافاری، در نوار بالا به بخش Safari > Preferences بروید.

3. از میان گزینه‌های به نمایش درآمده در سافاری، گزینه Websites را زده و Notifications را از ستون سمت چپ باز کنید.

4. در این مرحله می‌توانید وب سایت‌هایی که نیاز به نوتیفیکیشن آنها را ندارید، خاموش کنید.

5. پس از خاموش کردن نوتیفیکیشن ها وبسایت ها، آن‌ها را پاک کنید.

6. با طی مراحل فوق خاموش کردن نوتیفیکیشن وبسایت‌ها در سافاری انجام شده و نوتیفیکیشن ها دیگر به نمایش در نخواهند آمد. در صورت طی این مراحل و مواجهه با هر گونه اشکال می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

نمایندگی معتبر تعمیر مک بوک کجاست؟

متأسفانه پیدا کردن یک مرکز مجاز و استاندارد در حوزه مک بوک اپل، همواره یکی از دغدغه‌های کاربران لپ تاپ های اپل بوده است. به ویژه آنکه کمپانی اپل، همچنان اجازه راه‌اندازی و فعالیت نمایندگی مجاز خود را در کشور ما صادر نکرده است. این امر –یعنی نبود نمایندگی اپل در ایران- سبب شده تا کاربرانی که قصد خرید یکی از محصولات اپل را دارند یا به دلیل بروز اشکال در دستگاه اپل مورد استفاده‌شان قصد تعمیر آن دستگاه را دارند، ناچار به حضور در مراکز سطح شهر گردند؛ مراکزی که دریافت خدمات فروش و تعمیر از آنها یک ریسک بزرگ به شمار می آید؛ زیرا غالب کارشناسان حاضر در این مراکز تعهدی در قبال مشتری و پاسخگویی به وی ندارند.

جهت رفع این نقصان، نمایندگی اپل در ایران اقدام به راه‌اندازی یکی از برترین مجموعه‌های فروش و تعمیر مک بوک اپل، کرده است. به عبارتی دیگر آموزش تعمیر مک بوک اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که قصد تعمیر یکی از لپ تاپ های اپل را دارند. نمایندگی اپل در ایران اگرچه مدعیِ بودن یک نمایندگی رسمی نیست اما مدعی بودن یک مجموعه استاندارد، متعهد و با کیفیت است.