جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر آیفون 4S

برای تعمیر آیفون 4S با بهترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا کافی است با نمایندگی اپل در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و یا به یکی از شعب این مرکز در تهران، کرج، مشهد و … مراجعه کنید. تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر گوشی آیفون 4 اس در این مرکز، توسط تعمیرکارانی انجام می شود که سالها در این حوزه فعالیت کرده اند.

تجربه و دانش فنی همکاران ما در کنار استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی، به آنها این امکان را داده است که تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی شما را برطرف کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تعمیر آیفون 4S و نکات بیشتری در این مورد، ادامه مطلب را دنبال کنید.

تعمیر آیفون 4S

هزینه تعمیر آیفون 4S

هزینه تعمیر آیفون 4S با توجه به شدت خرابی این دستگاه و قطعات آن متفاوت است. وقتی مشکل نرم افزاری است، معمولا نیاز به پرداخت مبالغ بالا برای رفع ایرادات گوشی نیست. اگر قطعات آسیب دیده باشند و امکان تعمیر آنها وجود داشته باشد، تعمیر گوشی آیفون 4 اس چندان بالا نیست؛ البته قیمت تعمیر قطعات مختلف، متفاوت است.

اما اگر نیاز به تعویض اجزای گوشی باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز مد نظر داشته باشید. در بیشتر موارد قطعات یدکی اورجینال، گران و کمیاب هستند و به همین دلیل هزینه تعمیرات آیفون 4S در صورت نیاز به تعویض باتری، ال سی دی، برد و … بالا بوده و شامل قیمت قطعه جدید هم می شود.

خدمات تعمیر گوشی آیفون 4S

مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد موبایل، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس موبایل، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … بخشی از خدمات تعمیر آیفون 4S هستند. ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران به شما اطمینان می دهد که خدمات ارائه شده از نظر اصالت و درستی، در بالاترین سطح قرار دارند.

تعمیر برد آیفون 4S

آسیب دیدگی یا از کار افتادن برد گوشی آیفون، مشکلات مختلفی را در عملکرد این دستگاه ایجاد می کند. به عنوان مثال ممکن است موبایل شما خاموش شده و دیگر روشن نشود و یا صدای آن مشکلاتی داشته باشد. برای تعمیر برد آیفون 4S، اجزای آن شامل مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور تعویض می شوند. اگر آب وارد گوشی شده و یا به هر دلیل دیگری برد سوخته باشد، تعویض این بخش ها بی فایده بوده و باید برای تعمیر آیفون 4S، برد را با نمونه جدید جایگزین کرد.

تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 4S

سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و مشکلاتی از این دست، معمولا نشان دهنده خرابی ال سی دی گوشی هستند. در چنین شرایطی ممکن است شانس تعمیر نمایشگر آیفون 4S وجود داشته باشد؛ اما این شانس بسیار کم است!

به ویژه اگر گوشی دچار آبخوردگی شده و یا نمایشگر آن بر اثر ضربه شکسته باشد باید ال سی دی را تعویض کنید. کارشناسان تعمیر موبایل اپل تلاش می کنند که صفحه نمایش را تعمیر کنند؛ با این حال در بیشتر موارد این کار امکان پذیر نیست و حتما باید نمایشگر را تعویض کرد.

تعویض باتری آیفون 4S

مشکلاتی همچون خالی شدن سریع باتری، شارژ نشدن یا دیر شارژ شدن گوشی، در بسیاری از موارد ناشی از خرابی باتری گوشی هستند. معمولا تعمیر باتری آیفون 4S صرفه اقتصادی نداشته و یا به دلیل از کار افتادن این قطعه، به کلی امکان پذیر نیست. به ویژه اگر بادکردگی باتری محسوس باشد، باید در اولین فرصت این قطعه را تعویض کرد.

البته باتری جدید باید اورجینال باشد؛ در غیر این صورت عملکرد درستی نداشته و ممکن است به دیگر قطعات گوشی نیز آسیب وارد کند. به همین دلیل هم تکنسین های تعمیر آیفون 4S تنها از قطعات اورجینال و دارای کیفیت بالا استفاده می کنند.