جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

انتشار نسخه جدید ios برای توسعه دهندگان

اپل نسخه آزمایشی ios  که ios 12.3  نام دارد را برای توسعه دهندگان و وب دولوپرها و کاربران حرفه ای خود منتشر کرد. پس از انتشار نسخه قبلی ios و استفاده عمومی کاربران از این سیستم عامل؛ اپل برای بهینه سازی هرچه تمام تر سیستم عامل خود و رفع باگ ها و ارائه امکانات جدید برای کاربران خود نسخه جدید ios  که  ios 12.3  نام دارد را ” فقط ” برای توسعه دهندگان منتشر کرد، تا به بررسی این نسخه آزمایشی بپردازند و خود را برای انتشار اپلیکیشن ها بر مبنای ios 12.3  آماده کنند.

گفتنی ست این نسخه آزمایشی ممکن است دارای اشکالات و باگ هایی باشد، از این رو به کاربران معمولی توصیه نمیشود و فقط مختص به توسعه دهندگان است. این دسته از کاربران می توانند با ورود به سایت اپل و ثبت نام در قسمت توسعه دهندگان app developers این نسخه از ios را دریافت و اجرا نمایند.

انتشار نسخه جدید ios برای توسعه دهندگان

امکانات و تازه ها در نسخه جدید ios

اپل در طراحی ظاهری نسخه جدید ios به جز بلوری کردن control center و اضافه کردن چند دکمه جدید در اپلیکیشن های مختلف تغییر دیگری ایجاد نکرده. مهم ترین ویژگی تازه این نسخه اضافه شدن اپلیکیشن تلویزیون میباشد که انتظار میرود کاربران به خوبی ازین اپلیکیشن جدید استقبال کنند. این اپلیکیشن نسخه جدید ios دارای امکاناتی کاربردی و سرگرم کننده است و برای دنبال کنندگان برنامه های تلویزیونی و سریال ها میتواند جذابیت خاصی داشته باشد. از امکانات این نرم افزار نسخه جدید ios میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • در اختیار گذاشتن اشتراک کانال های تلویزیونی اپل
  • امکان تماشا و ترکیب کردن فیلم ها و سریال ها
  • هماهنگی برای خرید اشتراک کانال های تلویزیونی
  • طراحی جدید قسمت watch now
  • اضافه شدن بخش for you در این اپلیکیشن
  • قسمت how to watch با امکان خرید مستقیم
  • بخش فریم برای به نمایش گذاشتن آثار برجسته

مطالعه ی تازه ترین اخبار اپل در سایت نمایندگی اپل

یکی دیگر از هدف های مهم اپل در انتشار نسخه جدید ios رفع اشکال و از بین بردن باگ هاست که انتظار میرود این اهداف در نسخه نهایی به سرانجام برسند. امیدواریم مطالعه ی این خبر برای شما سودمند بوده باشد. جهت مطالعه ی جدیدترین اخبار اپل با ما همراه باشید. با کلیک روی خبر مورد علاقه ی خود وارد صفحه ی مورد نظر شده و اخبار را مطالعه نمایید. نمایندگی اپل ِ مرکز سخت افزار ایران آماده ارائه ی جدیدترین اخبار به کاربران گرامی است.