جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

iOS 12

iOS 12 آخرین ورژن از سیستم عامل موبایل اپل است که به تازگی نسخه نهایی آن منتشر شده است. بر این اساس تمامی دستگاه‌های تحت پوشش از سال ۲۰۱۳ شامل آیفون 5S تا آیفون X می‌توانند به این نسخه به روز شوند. این به روزرسانی در بی نیازی تلفن همراه اپل به خدمات تعمیر موبایل اپل بی تاثیر نخواهد بود. کارشناسان نمایندگی موبایل اپل در این باره بیشتر توضیح می دهند.

iOS 12

آیا به iOS 12 به روز شویم؟

این سوال در میان کاربران اپل بسیار رایج است. در حالی که در سال های گذشته هر وقت یک نسخه جدید از این سیستم عامل توسط کمپانی اپل ارائه می شد، این سوال بزرگ در ذهن تمامی دارندگان آیفون شکل می‌بست که آیا دستگاه خود را به این نسخه به‌روز کنند یا خیر؟ معمولا کاربران از این موضوع واهمه داشتند که با به روز کردن سیستم عامل تلفن همراه خود، آیفون کند شود. این موضوع هم واقعا واقعیت داشت.

با به‌روزرسانی دستگاه های قدیمی تر به نسخه‌ بالاتر iOS، دستگاه‌های قدیمی با مشکلاتی روبه‌رو می‌شدند که کاربر را وادار به تعویض دستگاه می‌کرد. نهایتا این موضوع توسط کارشناسان اپل بررسی و ریشه یابی شد تا جایی که اگر بگوییم در iOS 12، اپل سیاست تازه‌ای را در پیش‌گرفته است، اشتباه نکرده ایم. به این معنی که کمپانی اپل تلاش می کند این موضوع و مشکل را مدیریت کند.

زمانی که ios 12 معرفی شد، به دلیل ویژگی های جدید مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت. این سیستم عامل با دستگاه های مختلفی سازگاری دارد. 

آیا iOS 12 را نصب کنیم؟

iOS 12 نسخه‌ای متفاوت از سیستم‌عامل اپل است. این موضوع به تایید کارشناسان واحد تعمیر موبایل اپل رسیده است. این نسخه از سیستم‌عامل موبایل اپل تجربه کاربری بهتری را ارائه خواهد داد. در iOS 12 بر خلاف همیشه انتظار تغییرات گسترده‌ اعم از تغییرات ظاهری یا اضافه شدن قابلیت های جدید نداریم. نصب این ورژن از سیستم عامل آی او اس می تواند برای بسیاری از کاربران آیفون تجربه لذت بخشی باشد.

تعمیرات گوشی اپل

iOS 12 چه ویژگی هایی دارد؟

تعهد iOS 12 افزایش عملکرد است. بر اساس گزارشات واصله به کمک iOS 12 تا ۴۰ درصد سرعت باز شدن اپلیکیشن‌ها افزایش خواهد یافت. این درصد در بعضی از اپلیکیشن‌های بومی همانند دوربین و در برخی از مدل‌ها تا ۷۰ درصد خواهد بود.

الگوریتم پردازش نرم‌افزاری در iOS 12 تغییراتی کرده است. در نتیجه این تغییرات مثبت دستگاه درگیر افت و کاهش سرعت نخواهد شد. به طوری که کاربران دستگاه های قدیمی، افزایش سرعت چشمگیری را بدون هیچ مشکلی تجربه خواهند کرد. بر اساس تجربه بسیاری از کاربران موبایل اپل که انتظار داشتند با نصب iOS 12 مشکلات بسیاری را تجربه کننند، اما این بار اینگونه نبود و مشکلات نرم افزاری در کمترین درجه ممکن بوده و نه‌تنها سرعت دستگاه کم نشد، بلکه تجربه استفاده از دستگاه در روزهای اول را تداعی می کرد.

شرکت اپل به معرفی سیستم عامل های جدید ادامه داده است و اکنون با معرفی آی او اس 17، تغییرات جدیدی در سیستم گوشی های خود ایجاد کرده است.

iOS 12 برای کارایی بهتر معرفی شده است…

iOS 12 مناسب دستگاه‌هایی است که از سال ۲۰۱۳ به بعد عرضه‌ شده اند. این موضوع قدرت و منحصر به فردی محصولات اپل را یک بار دیگر ثابت می کند. به کمک iOS 12 تمامی انیمیشن‌ها با سرعت بسیار خوبی پخش می‌شوند و به ‌طور کلی سرعت کار با دستگاه به ‌مراتب افزایش می یابد. برای مثال تا قبل از این برای آنلاک کردن دستگاه، اگر دستگاه سه مرتبه نمی‌توانست چهره‌ کاربر را تشخیص دهد، از شما رمز عبور می‌خواست، اما در نسخه‌ جدید، به این شکل نیست و حتی اگر بعد از سه بار چهره کاربر تشخیص داده نشود، کافی است دوباره سوایپ کند تا چهره مجدداً مورد اسکن قرار بگیرد.

در کنار تمام بهینه سازی های نرم افزاری انجام شده در iOS 12 ، قابلیت هایی بزرگ و کوچک دیگری هم در این نسخه وجود دارد.

نمایندگی اپل در تهران

نمایندگی اپل در تهران

نمایندگی اپل در تهران در خدمت تمام کاربران اپل است. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و خدمات و تسهیلات بسیار فراوان و گسترده در اختیار کاربران گذاشته است. در این نمایندگی می توانید انبوهی از خدمات را در زمینه فروش و پس از فروش و تعمیرات اپل را دریافت کنید. تمامی سرویس ها و خدمات نمایندگی اپل در تهران تضمین شده اند. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را جویا شوید.