جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آشنایی با گوگل مپس و ویز

با همه‌گیر شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند، طراحان این محصولات، همواره درصدد بوده‌اند تا حد امکان، تمامی نیازهای کاربران به ویژه در حوزه ارتباطات را به واسطه این دستگاه‌ها برطرف سازند. در این میان یکی از نیازهای کاربران پیدا کردن یک لوکیشن، آدرس یا مکان بر روی نقشه است. با پیشرفت تکنولوژی، نقشه های کاغذی دیگر همانند گذشته جوابگوی نیاز کاربران نیستند و نقشه های دیجیتالی به خاطر دقت زیادی که دارند جایگزین خیلی بهتری از آن ها هستند.

در این میان نقشه دیجیتالی گوگل (Google Maps) توانسته موفقیت خیلی بیشتری نسبت به رقبا به دست بیاورید. گوگل مپس از همه لحاظ برای پیدا کردن یک مکان مناسب است و می‌توان به راحتی از طریق آن یک لوکیشن خاص را پیدا کرد. برای اکثر کاربران اندروید، گوگل مپ، اولین پایگاه مسیریابی است، اما ارزش Waze app برای اطلاعات عبور و مرور، یافتن مسیر و بسیاری موارد دیگر را نمی شود نادیده گرفت.

وِیز گزینۀ بسیار قابل اعتمادی است و به ویژه اگر تصویرهایی با کیفیت بالا می خواهید، جایگزین بسیار خوبی برای گوگل مپ می باشد. اتفاق خوشایند در این میان امکان باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز است که در بخش‌های آتی به آن بیشتر خواهیم پرداخت. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی اپل تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

آشنایی با گوگل مپس و ویز

باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز

یکی از چالش‌های موجود در حین استفاده از دو اپلیکیشن گوگل مپس و ویز، پیدا کردن یک مکان یا لوکیشن از گوگل مپس در اپلیکیشن ویز است. برای این کار یک راه نه چندان ساده وجود دارد و آن این است که به صورت دستی موقعیت مکانی نشان داده شده در گوگل مپس را در ویز وارد نمایید؛ اما علاوه بر این روش، یک روش کارامدتر و راحت تر برای باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز وجود دارد.

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است تا مراحل درج شده در بخش‌های آتی را انجام دهید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در روند باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات آیفون اپل تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

آموزش باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز

1. در گام نخست گوگل مپس را باز کنید و لوکیشن مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

2. روی لوکیشن و آدرس مورد نظر خود تپ کنید تا Drop Pin بر روی صفحه نمایش برای شما ظاهر شود.

3. حال صفحه آیفون خود را از پایین به بالا سوایپ کنید (بکشید) تا اطلاعات لوکیشن برای شما به نمایش درآید. (به تصویر رو به رو دقت نمایید)

4. همانگونه که در تصویر فوق مشخص است، در این قسمت اطلاعات مربوط به طول و عرض جغرافیایی لوکیشن مورد نظر برای شما به نمایش در خواهد آمد. بر روی این طول و عرض جغرافیایی تپ کرده و آنها را کپی copy نمایید.

5. در این مرحله از باز کردن یک آدرس گوگل مپ در ویز ، گوگل مپس را ببندید و وارد ویز شوید.

6. پس از وارد شدن به برنامه ویز، در بخش جست و جوی آدرس مربوط به ویز، طول و عرض جغرافیایی را که کپی کرده بودید، پیست نمایید. مکان مورد نظر را پیست paste کنید (دقت کنید که مختصات نباید حاوی کاراکترهای اضافی باشد. اگر دور آن پرانتز وجود داشت، آن‌ها را به صورت دستی حذف کنید).

7. با وارد کردن مختصات (طول و عرض جغرافیایی آدرس) جست و جوی مختصات توسط ویز انجام شده و لوکیشن مورد نظر برای شما به نمایش درخواهد آمد.

نمایندگی تعمیرات آیفون

نمایندگی تعمیرات آیفون با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را به کاربران ارائه کرده و از این راهرو، نبودِ نمایندگی های مجاز اپل در کشور را جبران نماید. همانگونه که می دانید برند اپل در کشور همچنان نمایندگی مجاز و رسمی ندارد و کاربران دستگاههای آن ناچارند جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر به مراکز مجاز تعمیر مراجعه نمایند.

از همین رو نمایندگی تعمیرات آیفون تمام تلاش خود را بکار بسته تا دغدغه نبود نمایندگی های رسمی اپل را برای این دسته از کاربران مرتفع سازد و تخصصی ترین خدمات را به کاربران آیفون عرضه دارد. کاربران آیفون می توانند پس از مراجعه به نمایندگی اپل و حضور در پارت تعمیرات، تخصصی ترین خدمات و سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایند.