جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آیفون های تاشو روانه ی بازار خواهند شد.

رقابت اپل و سامسونگ موضوع جدیدی نیست. با فروش گوشی های تاشوی جدید سامسونگ، ظهور آیفون های تاشو نیز دور از تصور نبود. البته شاید همچنان تولید و ساخت گوشی های تاشوی اپل یک شایعه باشد، اما مهم این است که اپل به طور رسمی این شایعات را رد نکرده است. از طرفی افشاگر معروف به تازگی ویدئویی را در دنیای اینترنت به انتشار گذاشته است که نمایانگر نسل جدید آیفون های تاشو می باشد. در ادامه خصوصیاتی که دیده شده است را با شما در میان می گذاریم. اگر از طرفداران آیفون هستید؛ در این مقاله از نمایندگی اپل با ما باشید تا نوع جدید این دستگاه را بشناسید.

آیفون های تاشو

تفاوت ها و شباهت های آیفون های تاشو با دیگر گوشی های تاشوی 2020

طبق ویدئویی که توسط جان پروسر به نمایش گذاشته شد، شباهت بسیاری میان آیفون های تاشو با گلکسی زد فیلیپ سامسونگ وجود دارد. اما برای نمایشگر بیرونی ابعاد بزرگتری خواهید دید. صفحه نمایش اصلی یا همان صفحه ی درونی سیستم نیز یک صفحه دو تکه است. این ساختار دو تکه مانند گوشی اندرویدی سرفیس Duo مایکروسافت به کار گرفته شده و شباهت هایی به کیفیت بالای این دسته از گوشی ها دارد.

ساختار گوشی های تاشوی اپل

مسلما مهم ترین بخش هر گوشی تاشویی بخش لولای آن است. کارایی این لولا باید در حدی باشد که هیچ گونه کمبودی شامل حال فرآیند باز و بسته شدن موبایل نشود. سامسونگ که در گوشی جدیدش به خوبی عمل کرده است. حال نوبت اپل است تا با ساخت حرفه ای لولای آیفون های تاشو، خودی نشان دهد. با توجه به آنچه که در ویدئوی انتشار یافته مشخص است، هنگام باز کردن گوشی های تاشوی اپل، صفحه نمایشی کاملا یکپارچه و بدون حفره در انتظار کاربر خواهد بود. با توجه به این سبک طراحی تاشو پیش بینی می شود که سیستم فیس آیدی در بخش بیرونی دستگاه قرار گرفته باشد.

قیمت احتمالی و تاریخ عرضه ی نسل جدید موبایل های تاشوی کمپانی اپل

چند سالی می شود که برخی از منتقدین از قیمت های بالای آیفون های اپل انتقاد می نمایند. اما به هر حال هر برندی دارای قیمت خاصی است که به نسبت آن برنامه ریزی می شود. این بار نیز احتمالا این تکنولوژی ظریف و فریبنده را ارزان نخواهید یافت. عرضه ی این دسته از گوشی ها نیز ممکن است چند سالی طول بکشد. طبق گزارش هایی که طراحان و مهندسین اپل ارائه کرده اند، اپل عجله ی چندانی برای حضور در بازار موبایل های تاشو ندارد. شاید یکی از دلایل اصلی این مسئله، تکمیل فناوری های ساخت و انجام آزمایش های متعدد است تا از اتفاقی که برای سامسونگ رخ داد و گوشی های تاشوی ناکارآمدی به اشتباه روانه ی بازار شدند، جلوگیری گردد.

تعمیر محصولات اپل به بهترین شکل ممکن

تعمیر محصولات اپل باید براساس محدودیت ها و آرمان های اصلی کمپانی اپل انجام شود. متاسفانه در اثر کوچک ترین ناهماهنگی امکان قفل شدن گوشی و به کما رفتن آیفون وجود دارد. در این میان نمایندگی تعمیرات اپل مجموعه ای حرفه ای در راستای ارائه ی تخصصی ترین سرویس های تعمیراتی در دو حوزه ی سخت افزار و نرم افزار محصولات اپل است. خدمات این مرکز به تمامی تولیدات کمپانی محبوب اپل اختصاص یافته و هیچ حد و مرز خاصی ندارد. کافی است با ما تماس بگیرید تا از آسیب های مختلف موجود در محصولات اپل رهایی بیابید.