جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

حالت تاریک در Apple Books

یکی از قابلیت های محبوب و کاربردی برای کاربران گجت های امروزی نظیر لپ تاپ، تبلت، موبایل و …، قابلیت تاریک شدن صفحه نمایش است. ظاهرا به دلیل محبوبیت همین قابلیت است که اپل تصمیم گرفته در روند توسعه آی او اس 13 خود، امکان استفاده از حالت تاریک را به دستگاه‌های همراه خود نظیر آیفون‌ها و آیپدها اضافه کند. البته کمپانی اپل، پیش از این نیز در مک او اس موهاوای، حالت تاریک را ارائه داده بود و کاربران این محصول می‌توانستند از این قابلیت استفاده کنند.

حال کمپانی اپل تصمیم گرفته تا این حالت را در آی او اس نیز به کاربران ارائه دهد. حالا در غیاب این قابلیت، کاربران همچنان می‌توانند در برخی از اپلیکیشن‌های رسمی نظیر Apple Books به حالت تاریک دسترسی داشته باشند و رابط کاربری دستگاه‌های خود را به صورت بهینه‌تر تغییر دهند. در بخش‌های آتی به مزایای حالت تاریک در  Apple Books و شیوه فعالسازی آن بیشتر خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات اپل تماس بگیرید.

حالت تاریک در Apple Books

مزایای حالت تاریک در Apple Books

فعال کردن حالت تاریک در Apple Books اپل به کاربران این امکان را می‌دهد تا در فضاها و محیط‌های تاریک، بدون خستگی و در وضعیت مناسب‌تری برای چشم از دستگاه‌های خود استفاده کنند. فعال بودن این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا ساعات طولانی‌تری را به کار با دستگاه بپردازند و در صورت نیاز متن های طولانی مورد علاقه‌ی خود را مورد مطالعه قرار دهند.

علاوه بر این، فعال سازی حالت تاریک به دستگاه‌ها کمک می‌کند تا مصرف کمتری از باتری داشته باشند و بتوانند برای مدت طولانی‌ترین روشن باقی بمانند. در بخش زیر روش فعالسازی حالت تاریک در Apple Books شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات اپل تماس بگیرید.

روش فعالسازی حالت تاریک در Apple Books

فعالسازی حالت تاریک در Apple Books به آندسته از کاربرانی توصیه می‌شود که برای ساعت های طولانی در محیط های تاریک به کار با دستگاه مورد استفاده خویش مشغولند و یا به هر دلیل تمایل به خواندن کتاب‌های مختلف در طول شب را دارند. برای فعالسازی حالت تاریک در Apple Books کافی است تا مراحل درج شده در این بخش را دنبال نمایید. برای این کار ابتدا Apple Books را باز نمایید.

پس از باز کردن این بخش، یک محتوای قابل خواندن را انتخاب نمایید و محتوای مورد نظر خود را  باز کنید. پس از این کار بر روی گزینه‌ی aA تپ کنید. (اگر محل قرار گرفتن این گزینه را نمی‌دانید، این گزینه معمولاً در بالا سمت راست قرار دارد). پس از این کار بین دو حالت تاریک و خاکستری، یکی از حالت ها را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید حالت سیاه را نیز انتخاب کنید که هر یک از آن‌ها بر اساس شرایط رنگ‌های متفاوتی دارند.

علاوه بر اینها، شما همچنین می‌توانید حالت Auto-Night Theme را انتخاب کنید. انتخاب این گزینه به شما کمک می‌کند تا تغییر حالت مورد نظرتان به صورت خودکار انجام شود. حال به متن مورد نظرتان بازگردید و از رابط کاربری جدید لذت ببرید. همانگونه که خواهید دید، با مراجعه به فایل متنی قابلیت حالت تاریک در Apple Books برای شما فعال شده است و شما می‌توانید از آن استفاده کنید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در تعمیرگاه مجاز اپل تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل ارائه دهنده کلیه سرویس های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات به کاربران تمامی دستگاه های اپل اعم از آیپد، آیفون، آی‌مک و …. است. کاربران هر یک از محصولات اپل می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده‌شان به نمایندگی رسمی تعمیرات اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی دستگاه خویش را دریافت نمایند.

تعمیرات ارائه شده در این مرکز به دلیل پیاده‌سازی‌شان توسط مجرب‌ترین کارشناسان و استفاده از جدیدترین روشها و تجهیزات تعمیر، به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه را به کمترین میزان ممکن می‌رساند. دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات اپل نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آنها به صفر می رسد.