اشتراک گذاری

تعمیرگاه مجاز اپل

تعمیرگاه مجاز اپل، همانگونه که از نام آن پیداست، مکانی برای دریافت تخصصی ترین سرویس های مرتبط با محصولات اپل است. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه محصولات این برند نظیر آیپد، آیفون، اپل واچ، آی‌مک، مک‌بوک و … را شامل می‌گردد. بد نیست بدانید که، تعمیرگاه مجاز اپل فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات این برند به کشور، آغاز کرده است و در طول این سالها، تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص این حوزه گماشته است. پس از چندی، مرکز تعمیرات اپل، به دلیل برخورداری از پرسنل فنی متخصص و حضور مهندسان زبده، توانست به عضویت رسمی اتحادیه فن‌آوران ایران درآید و با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند.

تعمیرگاه مجاز اپل

واحدهای تخصصی تعمیرگاه مجاز اپل

تعمیرگاه مجاز اپل متشکل از بخش های متعددی است که در هریک از این بخش ها، خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می گردد. جداسازی پارت های ارائه دهنده خدمات، بدین منظور صورت گرفته که مراجعان بتوانند پس از حضور در تعمیرگاه مرکزی Apple سرویس های مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت نمایند. مزیت دیگر این جداسازی، تخصصی شدن خدمات ارائه شده و افزایش سطح کیفی خدمات بوده است. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید در تعمیرگاه مجاز اپل حضور یافته و پس از مراجعه به مرکز تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، سرویس های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. شایان ذکر است مدیریت نمایندگی تعمیرات اپل به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

روند تعمیر در تعمیرگاه مجاز اپل

تلاش جهت استفاده از قطعات اورجینال (و در صورت نبود نمونه اصلی، استفاده از قطعات باکیفیت): در صورت نیاز به تعویض قطعات، این اطمینان به شما داده می‌شود که تمامی قطعاتِ تعویضی، اورجینال و اصل ‌باشند.

بررسی و تست دستگاه پس از تعمیر: پس از اتمام فرآیند تعمیر و بازسازی، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناس فنی نمایندگی اپل تحویل داده می‌شود، زیرا تمامی تعمیرات انجام شده در تعمیرگاه مجاز اپل می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناس فنی این مرکز برسد.

برآورد هزینه تعمیر و اعلام به مشتری: پیش از هر اقدامی، به منظور رفاه حال و رضایت مشتریان گرامی، هزینه‌های تعمیر و مدت زمان مورد نیاز به صورت تخمینی برآورد شده و به اطلاع مشتریان گرامی رسانده می‌شود. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز دارای گارانتی می‌باشند.

دریافت اطلاعات از کارشناسان تعمیر: شما کاربران گرامی می توانید پیش از هر اقدامی اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز خود را از کارشناسان حاضر در تعمیرگاه مجاز اپل دریافت دارید. برای مثال، در صورت نیاز به تعمیر یک دستگاه، در گام نخست، شما می توانید اطلاعات اولیه مورد نیاز خویش را از کادر فنی نمایندگی تعمیرات اپل کسب نمایید. این اطلاعات می تواند شامل پرسش هایی نظیر چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست باشند.

تلاش جهت تعمیر دستگاه و عدم تعویض قطعات اصلی دستگاه: تمام تلاش کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل آن است تا نیازی به تعویض قطعات اورجینال دستگاه های اپل نباشد.

چرا به تعمیرگاه مجاز اپل مراجعه کنیم؟

اگر از کاربران دستگاههای هوشمند باشید و گذرتان به مراکز تعمیراتی افتاده باشد، حتما تا به حال به این نتیجه رسیده‌اید که بهترین مکان جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاهها، تعمیرگاه های مجاز و رسمی است. اما در ارتباط با محصولات اپل، به دلیل آنکه کمپانی سازنده –یعنی اپل- در ایران نمایندگی رسمی ندارد، گزینه مراجعه به نمایندگی رسمی منتفی می گردد و کاربران این برند ناچارند سرویس های تخصصی موردنیازشان را از تعمیرگاه های مجاز دریافت کنند. مزیت ویژه مراجعه به تعمیرگاه های مجاز، دریافت تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات تعمیر است. ضمن آنکه این مراکز موظف هستند تا در خدمات خود را به همراه گارانتی و ضمانت ارائه نمایند. تعمیرگاه مجاز اپل، یکی از همین مجموعه های مجاز و رسمی در حیطه خدمات تعمیر اپل است که سرویس های تخصصی خود را توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان به متقاضیان ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز اپل در طول سالهای اخیر، به دلیل برخورداری از پرسنل فنی متخصص و حضور مهندسان زبده، توانست به عضویت رسمی اتحادیه فن‌آوران ایران درآید و با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

واحدهای تعمیرات اپل

توصیه می شود پیش از مراجعه به تعمیرگاه مجاز اپل، به لینک های درج شده در بخش زیر مراجعه کرده و با خدمات ارائه شده در هر یک از واحدهای تعمیرات اپل آشنا شوید. تعمیرگاه مجاز اپل متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها سرویس های تخخصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می گردد. تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات اپل در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ سازنده صورت می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی اپل با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های اپل، توانایی آن را دارند تا هریک از دستگاه های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند. واحدهای تعمیرات اپل در بخش زیر معرفی می گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات اپل
سوالات متداول اپل
اخبار اپل
مقالات اپل
Rate this post