جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرگاه اپل

تعمیرگاه اپل بخشی از خدمات ارائه شده درتعمیرگاه اپل است که با بهره‌گیری از سازگارترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد، کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را -در حوزه بهسازی و بازیابی کیفیت محصولات این برند- با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

حضور کارشناسان با سابقه و زبده در این مرکز، سببِ دوچندان شدن کیفیت تعمیراتِ صورت‌گرفته و ارتقاء سطح کیفی خدمات گشته است. بد نیست بدانید که مدیریت این مجموعه به دلیل اطمینان از تعهد و تخصص کارشناسان فعال در این مجموعه تمامی تعمیرگاه اپل انجام شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

خدمات تعمیرگاه اپل

تعمیرگاه اپل با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را به کاربران ارائه کرده و از این راهرو، نبودِ  در کشور را جبران نماید. همانگونه که می دانید برند اپل در کشور همچنان نمایندگی مجاز و رسمی ندارد و کاربران دستگاههای آن ناچارند جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر به مراکز مجاز تعمیر مراجعه نمایند. از همین رو نمایندگی تعمیرگاه اپل تمام تلاش خود را بکار بسته تا دغدغه نبود مرکز را برای این دسته از کاربران مرتفع سازد و تخصصی ترین خدمات را به کاربران آیفون عرضه دارد. کاربران آیفون می توانند پس از مراجعه و حضور در پارت تعمیرات، تخصصی ترین خدمات و سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایند.

تعمیرگاه اپل با گارانتی خدمات

گارانتی تعمیرگاه اپل جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد. مدت زمان گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیرگاه اپل بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. گارانتی تعمیرگاه اپل، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

بنابراین در صورتی که موبایل شما، توسط کارشناسان تعمیرگاه اپل تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز تعمیر موبایل Apple، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید. (سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).

تعمیرگاه اپل

تعمیرگاه اپل ارائه‌دهنده کلیه سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات به کاربران تمامی دستگاه‌های اپل اعم از آیپد، آیفون، آی‌مک و …. است. کاربران هر یک از محصولات اپل می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده‌شان به نمایندگی رسمی تعمیرگاه اپل مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی دستگاه خویش را دریافت نمایند. دستگاه‌های تعمیر شده در تعمیرگاه اپل نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می‌یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری‌ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آنها به صفر می‌رسد. واحدهای ارائه‌دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات اپل در بخش زیر معرفی شده است.

اپل

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در نمایندگی اپل با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و به دست تیمی از مجرب ترین و متعهدترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد.

لینک مفید

تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک / تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جی /نمایندگی تعمیر گوشی  / مرکز تعمیر موبایل / تعمیرات گوشی / تعمیر گوشی