جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آیفون های 2018

آیفون های 2018 قرار است 21 شهریور 1397 مصادف با 12 سپتامبر2018 در مرکز همایش استیو جابز واقع در اپل پارک رو نمایی شوند. البته معرفی آیفون تنها بخشی از این اتفاق بزرگ است و  اپل تمام محصولات پرچمدار خود را در این همایش مهم معرفی خواهد کرد. آیفون های 2018 احتمالا با نام های XS، XS مکس و Xr معرفی می شوند. این نامگذاری را مارک گرمن،تحلیلگر وب‌سایت بلومبرگ، از شواهد و قرائن موجود حدس زده است.

وی مدعی است که کمپانی اپل قطعا و بدون شک در این رویداد بزرگ از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد. ظاهرا این اطلاعات از سوی برخی منابع موثق در داخل شرکت اپل در اختیار گری قرار گرفته است. در مورد این نامگذاری قبلا هم صحبت هایی شده بود و شایعات یا شاید بهتر است بگوییم حقایقی زود هنگام، درباره نام آیفون های 2018 منتشر شده بود و حالا بر اساس آنچه مارک گرمن در آستانه معرفی این دستگاه ها می گوید، تقریبا می توانیم نتیجه بگیریم که این نامگذاری متفاوت حقیقت داشته است.

آیفون های 2018

بررسی نامگذاری آیفون های 2018

هنوز دقیقا مشخص نیست که چرا کمپانی اپل در نامگذاری آیفون های 2018 از انتخاب پسوند Plus خودداری کرده است، اما مطمئن هستیم که کمپانی اپل در نامگذاری پرچمداران خود با چالش سختی روبه‌رو بوده است. حقیقت این است که پسوند Max اندکی تازه‌تر و جذاب‌تر است و گویی جان تازه ای به آیفون ها بخشیده است و احتمالا پسوند Max به‌صورت غیرمستقیم به بزرگ‌ترین آیفون ساخته‌شده در تاریخ صنعت تلفن همراه اشاره خواهد کرد. اینکه منظور اپل از حرف r  در این نامگذاری Reality است یا Regular واقعا هنوز مشخص نیست. این مسئله حتی با رونمایی قطعی و معرفی کامل آیفون های 2018 هم ممکن است همچنان در هاله ای از ابهام باقی بماند.

آیفون های 2018 از خیال تا واقعیت

آنچه مسلم است، کمپانی اپل قصد دارد در طراحی آیفون های خود انقلابی ایجاد کند و در کنار جانشین آیفون ۱۰ دو مدل دیگری از آیفون ها را با طراحی تمام‌صفحه و نمایشگر بریده معرفی کند. پس به احتمال قوی باید برای همیشه با دکمه‌ی هوم و سیستم احراز هویت تاچ آیدی خداحافظی کنیم.

ویژگی های احتمالی آیفون های 2018

احتمالا جانشین آیفون ۱۰ همان نمایشگر ۵.۸ اینچی آیفون ۱۰ را با تراکم ۴۵۸ پیکسل‌بر اینچ (با وضوح تصویر ۱۱۲۵ × ۲۴۳۶ پیکسل) حفظ خواهد کرد و در کنار آن مدل بزرگ‌تر پلاس یا مکس با نمایشگر ۶.۵ اینچ و تراکم ۴۸۰ تا ۵۰۰ پیکسل‌بر اینچ (با وضوح تصویر ۱۲۴۲ × ۲۶۸۸ پیکسل) معرفی خواهد شد، این دو مدل، آیفون‌های پرچمدار ۲۰۱۸ اپل خواهند بود و از نمایشگرهای OLED با پشتیبانی از HDR و لمس سه‌بعدی بهره خواهند گرفت.

کمپانی Apple برای اشاره به نوع متفاوت نمایشگر در تیزر های تبلیغاتی خود از عنوان نمایشگر سوپر رتینا HD استفاده کرده است. در این رویداد مهم یک مدل میان‌رده‌ جدید از آیفون ها نیز با نمایشگر ۶.۱ اینچی و تراکم ۳۲۰ تا ۳۳۰ پیکسل‌براینچ معرفی خواهد شد؛ نمایشگر این مدل از پنل LCD است و از آن با عنوان رتینا HD یاد می‌شود.

نمایندگی رسمی اپل

نمایندگی رسمی اپل یک پایگاه امن و مورد اعتماد است که تمام محصولات اپل را تحت حمایت و پوشش خود قرار می دهد. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. در این نمایندگی مجموعه ای از مفید ترین و ارزشمندترین امکانات و تسهیلات در اختیار کاربران است. این نمایندگی معتبر در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات apple از جمله آیفون، آیپد، آیپاد، آی مک، مک بوک، اپل واچ و اپل تی وی و … به طور مجزا و مستقل فعالیت می کند. همه ما می دانیم که تمام محصولات نمایندگی مجاز اپل ساختاری پیچیده و منحصر دارند. به همین دلیل هم نیازمند خدمات خاصی هستند.

لذا در نمایندگی رسمی اپل امکانات و تسهیلات بیشماری در اختیار کاربران خود قرار می دهیم و آنها را از هر جهت حمایت و پشتیبانی می کنیم. شما کاربر عزیز می توانید در نمایندگی تعمیرات اپل ضمن بهره مندی از خدمات پس از فروش اصل و شرکتی، از امکانات و خدمات تکمیلی این نمایندگی نیز بهره مند شوید و با توجه به نوع نیاز خود تسهیلات مربوطه را دریافت کنید. این نمایندگی تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه رسمی و کتبی ارائه می دهد.