اشتراک گذاری

نمایندگی فروش اپل

نمایندگی فروش اپل، از جامع‌ترین فروشگاه‌های محصولات اپل در کشور است که با برخورداری از مجهزترین امکانات و حضور خبره‌ترین کارشناسان فروش، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات فروش به متقاضیان گشته است. متقاضیان خرید محصولات اپل اعم از مک بوک، آیپد، آیفون، اپل واچ و …می توانند با حضور در نمایندگی فروش اپل و کسب اطلاعات و مشاوره های ضروری، نسبت به خرید کالای مورد نیاز خویش اقدام نمایند.

صبر و شکیبایی کارشناسان ما در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل موفقیت این مرکز در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ اند. کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی فروش اپل می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید محصولات اپل اتخاذ کنند.

نمایندگی فروش اپل و ارائه مشاوره‌های تخصصی

در حالی که همه‌جا صحبت از خدمات پس از فروش است مدیریت این مرکز کارشناسان خود را ملزم به ارائه «خدمات پیش از فروش» نیز ساخته‌ است. خدمات پیش از فروش دربردارنده تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد. شما می‌توانید با حضور در نمایندگی فروش Apple تمامی اطلاعات مورد نیاز خود درباره هریک از محصولات اپل را از کارشناسان فروش کسب نمایید. برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی فروش اپل به شرح ذیل است:

  • در مرحله نخست با توجه به درخواست مشتری، اطلاعات مورد نیاز در مورد هر یک از محصولات اپل ارائه می گردد. کارشناسان نمایندگی فروش اپل در کنار مشتریان گرامی خواهند بود و اطلاعات مرتبط با هر یک از دستگاه ها را در اختیار آنان قرار خواهد داد.
  • پس از معرفی امکانات و ویژگی های هر یک از دستگاه‌ها، کارشناسان ما با توجه به بودجه و سلایق مشتری، بهترین گزینه موجود را به وی معرفی خواهند کرد و اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با آن دستگاه را با وی در میان خواهند گذاشت.
  • در صورت درخواست مشتری، کارشناسان ما گزینه های دیگری را پیش روی وی قرار داده تا حتی الامکان، انتخاب دستگاه بنا بر سلیقه، بودجه و خواست مشتری انجام پذیرد.
  • در صورت خرید دستگاهی از نمایندگی فروش اپل، آموزش های لازم در زمینه کار با دستگاه، شیوه استفاده از دستگاه، زمان سرویس، تعمیر، تعویض قطعات، گردگیری و مطالبی از این دست آموزش داده می شود.

فروش انواع محصولات اپل

در نمایندگی فروش اپل محدودیتی در عرضه محصولات وجود ندارد و خریداران محترم، متقاضی هر کدام از تولیدات این برند که باشند، می توانند با حضور در این مرکز نسبت به تهیه کالای مورد نظر اقدام نمایند. به منظور ارائه هر چه تخصصی تر خدمات در نمایندگی فروش اپل، هر محصول در پارت مجزایی عرضه و به فروش می رسد. پارتهای ارائه دهنده خدمات فروش در این مرکز عبارتند از:

  • پارت فروش آیپد
  • پارت فروش اپل واچ
  • پارت فروش اپل تی وی
  • پارت فروش آیفون
  • پارت فروش مک بوک
  • پارت فروش آی مک

فروش قطعات جانبی محصولات اپل

با وجود آنکه محصولات اپل به کیفیت بالای ساخت شهره هستند، اما امکان بروز خرابی و اختلال در قطعات دستگاه های این برند نیز وجود دارد. گاه خرابی های پیش آمده در یک بخش از دستگاه، تا بدانجا پیش می رود که کاربر ناچار به تعویض قطعه معیوب می گردد. آنچه که در این بین ممکن است برای کاربر دردسرساز شود، نه تعویض قطعه، بلکه جستجوی قطعه و یافتن مکانی است که بتوان قطعه مورد نیاز را از آنجا تهیه کرد.

اگر شما کاربر گرامی نیز به دلیل بروز خرابی در دستگاه اپل مورد استفاده‌تان در پی مکانی مطمئن برای تهیه قطعه جایگزین هستید پیشنهاد ما به شما حضور در نمایندگی فروش اپل است. در این مکان شما می توانید پس از دریافت مشاوره های لازم، قطعه سازگار با دستگاه خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. مزیت حضور در نمایندگی فروش اپل، بررسی دستگاه شما، توسط یکی از کارشناسان تعمیرات اپل است. بررسی مذکور با این هدف انجام می شود که سطح خرابی پیش آمده در دستگاه و اینکه آیا واقعا نیاز به تعویض قطعه معیوب هست یا خیر، مشخص شود.

واحدهای تعمیرات اپل

مرکز تعمیرات اپل بهترین مکان برای آن دسته از کاربرانی است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند اما در حال حاضر دستگاه مورد استفاده آنها به هر دلیل دچار خرابی و اختلال شده است. حتما شما نیز می دانید که کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است از این رو هیچ مرکزی نمی تواند مدعی نمایندگی اپل را داشته باشد.

مرکز تعمیرات اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان به آنها ارائه نماید. به عبارتی دیگر مرکز تعمیرات اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند و دستگاه آنها در حال حاضر دچار خرابی و نقص گشته است. لازم به یادآوری است که خدمات مرتبط با فروش محصولات این برند در نمایندگی فروش اپل ارائه می گردد. واحدهای تعمیرات اپل در بخش زیر معرفی گشته‌اند.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند. خدمات مرتبط با تعمیرات اپل در مرکز تخصصی تعمیرات اپل و خدمات مرتبط با فروش در نمایندگی فروش اپل ارائه می گردد.

Rate this post